Saints QB Derek Carr doznał kontuzji prawego barku w przegranej z Packers

Katarzyna TyrellPisarz pracowniczy ESPN15:23 ET, 24 września 2023 r3 minuty na przeczytanie

Derek Carr opuszcza boisko w trzeciej kwarcie po zwolnieniu

Derek Carr został wyrzucony i w trzeciej kwarcie z widoczną kontuzją skierował się do szatni.

Green Bay, Wisconsin – Rozgrywający New Orleans Saints Derek Carr został wykluczony z gry z powodu kontuzji barku w czwartej kwarcie niedzielnej porażki 18:17 z Green Bay Packers.

Trener Dennis Allen powiedział po meczu, że Carr przejdzie badanie prawego barku w miejscowym szpitalu, ale nie podał bliższych szczegółów.

Rezerwowy rozgrywający Jameis Winston przejął stanowisko po odejściu Carra. Saints prowadzili 17-0, gdy Carr opuścił mecz, ale w czwartej kwarcie stracili 18 punktów, przegrywając 18-17.

Carr wylądował ciężko na ramieniu po tym, jak został zwolniony w trzeciej kwarcie, na 10:51 przed końcem trzeciej kwarty. Pozostał na ziemi przez kilka minut, podczas gdy trenerzy atletyczni obserwowali jego ramię, po czym o własnych siłach odszedł do linii bocznej.

Jak podaje Fox, do szatni wszedł po kilku minutach spędzonych w namiocie urazowym, gdzie otrzymał prześwietlenie barku. Oceniono, że jego powrót wkrótce potem jest wątpliwy, zanim został następnie wykluczony.

Carr miał 13 z 18 punktów na 103 jardy i przyłożenie przed kontuzją.

Winston obniżył pensję, aby pozostać w Saints jako rezerwowy po tym, jak Carr podpisał czteroletnią umowę o wartości 150 milionów dolarów jako wolny agent. Winston rozpoczął sezony 2021 i 2022 jako zamierzony starter, ale tak się nie skończyło.

Sezon 2021 Winstona zakończył się po siedmiu meczach z naderwanym więzadłem krzyżowym przednim. Saints dali mu odpocząć przez cztery mecze sezonu 2022 z powodu kontuzji pleców i stóp, ale nie odzyskał początkowej pracy od Andy’ego Daltona.

Carr był drugim zawodnikiem Saints wykluczonym w niedzielę po tym, jak bramkarz Cesar Ruiz opuścił mecz przedwcześnie z powodu wstrząśnienia mózgu.