Steelers prowadzą Seahawks 30-23

Steelers odpowiedzieli ponownie, a Rudolph po 25-metrowym dogrywce złapał i uciekł z Patem Freiermuthem na trzeciej i czwartej pozycji, a następnie dogonił Harrisa 23 jardy po krętym, zaciekłym biegu do Seattle 21. Zwiększenie o 9. – jard prowadzony przez Harrisa, gdy przedarł się przez linię, chroniąc stopy przed kontaktem i rzucił się do strefy końcowej na ostatnie cztery jardy, dając Steelers prowadzenie 17-14 do przerwy.

Steelers w pierwszej połowie pobiegli na 145 jardów w 24 próbach, Harris zdobył 74 jardy w 13 prowadzących, a Warren 67 jardów w siedmiu próbach. Było to najwięcej jardów w ciągu połowy meczu, odkąd w 14. tygodniu sezonu 2016 zdobyli 153 jardy w drugiej połowie zwycięstwa nad Buffalo.

„Czułem się naprawdę dobrze” – powiedział Moore o szybkim rozpoczęciu prowadzenia piłki. „Widziałem, że w pierwszej połowie zdobyliśmy 145 bramek. Szkoda, że ​​nie zakończyliśmy meczu z większą liczbą bramek, ale damy radę”.

Steelers pokonali Seahawks 257-178 w pierwszej połowie, utrzymując się przy piłce przez ponad 19 minut.

Seattle zremisowało na 17-17 po golu z gry z 43 jardów autorstwa Jasona Myersa po pierwszym posiadaniu drugiej połowy, ale Steelers zareagowali natychmiast, pokonując 71 jardów po kolejne przyłożenie, a Johnson zdobył 42 z tego po snapie. i biegnij.

To umożliwiło Harrisowi drugie przyłożenie w meczu, tym razem z 4 jardów, a cała linia ofensywna wyprowadziła go do pola końcowego i objął prowadzenie 24-17, a do końca trzeciej kwarty pozostało 6:57.

Steelers zdobyli trzy punkty po kolejnym posiadaniu Seattle, ale po pierwszej stracie byli zmuszeni do pierwszego uderzenia w meczu pod koniec trzeciej kwarty.

Jednak w dwóch ostatnich fragmentach kwarty Smith połączył się z Metcalfem i zyskał 32 jardy do pomocy, po czym Smith popędził 25 jardów do Pittsburgh 29.

Następnie Rudolph uderzył Pickensa, zdobywając 34 jardy na trzecim i 6 jardzie na Seattle 22, ale Steelers zostali zatrzymani na trzeciej pozycji na Seattle 8, a Boswell kopnął do kosza z gry z 26 jardów, dając Steelersom wynik 27-20 Ołów. Przewaga na 7:07 przed końcem meczu.

W pierwszym zagraniu od wznowienia po zdobyciu gola rezerwowy środkowy obrońca Nick Herbig odbił się od ślepej krawędzi i uderzył Smitha, co doprowadziło do fumble, które on również odzyskał podczas Seattle 16.

To spowodowało, że Boswell strzelił gola z gry z 21 jardów, a Steelers odrobili kolejne 2:29 czasu i opuścili Seattle z zaledwie 4:31, pokonując deficyt 30-20.

Seahawks ruszyli do ataku i zdobyli bramkę z gry na 2:01 przed końcem, a Joey Porter Jr. przełamał parę podań w polu końcowym przeznaczonych dla Metcalfa i objęli prowadzenie do 30-23, ale Johnson odzyskał kopnięcie na pozycji spalonej dać Steelersom piłkę na Seattle 44.

Następnie Steelers nie wykorzystali czasu, aby zakończyć zwycięstwo i w sobotę w Baltimore zorganizowali mecz, w którym potrzebowali zwycięstwa, a następnie pomocy w awansie do play-offów.

„Jedyne, co możemy zrobić, to wygrywać mecze, w które gramy” – powiedział Tomlin. „To jest ta pora roku”. „To jest o każdej porze roku. Nie można spędzać dużo czasu na oglądaniu tablicy wyników i tym podobnych. To profesjonalna piłka. Musimy pokonać ludzi, z którymi gramy”.