Stefan A. Smith dogaduje się z Firestormem w sprawie uwag Rihanny na Super Bowl

Stefan A. Smith jest oficjalnie zły na „marynarkę wojenną”.

Gospodarz „First Take” opublikował trzyminutowe wideo z przeprosinami po tym, jak powiedział, że Rihanna to „nie Beyoncé” podczas omawiania nadchodzącego występu RiRi w przerwie Super Bowl W środę „Sherry”.

„Będę właścicielem” powiedział Smith W filmie opublikowanym później tego samego dnia na Twitterze i Instagramie. „Wiem, co wszyscy próbujecie zrobić, ale zamierzam to wziąć na siebie, ponieważ zarabiam na życie za mówienie, więc muszę być bardzo ostrożny.

„Chcę, żeby Rihanna wiedziała, że ​​jesteś supergwiazdą, jesteś seksowna, niesamowita, nie żartujesz i jesteś kimś, kto zasługuje na występ podczas przerwy w Super Bowl”.

Smith powiedział, że zauważył, że jego komentarze na temat Rihanny trafiły na pierwsze strony gazet po tym, jak skończył nagrywać środowy odcinek programu „First Take” stacji ESPN.

W swoim filmie z przeprosinami Smith powiedział: „… Jestem fanem Beyoncé”. „Myślę jednak, że Beyoncé jest nie tylko niesamowitą aktorką the Wyjątkowe przedstawienie. Jedynym powodem, dla którego pojawia się jakiekolwiek porównanie, jest to, że Beyoncé wystąpiła w przerwie Super Bowl, a nie tylko sama. [in 2013]ale jeden osobny występ z Bruno Marsem i Coldplay [in 2016] – i pomyślałem, że to dwa z najwspanialszych programów, jakie kiedykolwiek widziałem.

Rihanna występuje podczas 60. dorocznej ceremonii rozdania nagród GRAMMY w Madison Square Garden, 28 stycznia 2018 r. w Nowym Jorku.
Getty Images dla NARAS

„…Miałem na myśli brak szacunku dla Rihanny. Wiem, że jest niesamowita i jest moją siostrą. Nic poza miłością do niej, ale Beyoncé jest też moją siostrą. Kocham je obie. Po prostu myślę, że Beyoncé jest największą artystką dzisiaj. To ja, to nie znaczy, że nienawidzę wszystkich innych i to nie znaczy, że mi z tym dobrze. Mam nadzieję, że Rihanna zawiedzie. Myślę, że byłaby świetna.

Następnie Smith przeprosił Rihannę i życzył jej powodzenia, zanim przejdzie do przerwy podczas Super Bowl w Arizonie w przyszłym miesiącu.

READ  Paris Hilton zaprzecza „niedorzecznym” twierdzeniom, jakoby zrobiła zdjęcie Britney Spears w Photoshopie

„Rihanna, rób, co chcesz” – powiedział Smith. „Przepraszam za wywołanie szumu, który do tego doprowadził. Muszę być bardziej ostrożny, ludzie odwracają to i zamieniają w coś, czym nie jest. Mój zły jest. ”

the postać sportowa Zrobił swoje pierwsze komentarze, kiedy zapytał Sherry Shepherd, czy jest podekscytowany nadchodzącym koncertem Rihanny w Super Bowl — i „The Navy” [Rihanna’s fanbase] Nie był zadowolony z tego, co powiedział.

„Nie chcę powiedzieć, że nie jestem entuzjastycznie nastawiony” – powiedział Smith. „Ona jest świetna. Nie do tego zmierzam. Panie i panowie, jest tak wiele rzeczy. To niesamowite i gratuluję nowego [motherhood].

„Jedynej rzeczy, której nie zrobiła, nie jest Beyoncé” — powiedział Smith, gdy publiczność masowo sapnęła. „Jedynym powodem, dla którego wspomniałem o Beyoncé, jest to, że Beyoncé niedawno wystąpiła na Super Bowl… Są poziomy, wiesz.

„Muzyka Rihanny jest świetna, jest świetna, jest siostrą. Bardzo ją kocham, słucham jej muzyki, będę ją wspierać, dopóki krowy nie wrócą do domu. wszyscy inni… Będzie dobra. Nie może być zła, jest zbyt wspaniała, by była dobra”.

Stephen A. Smith na przyjęciu Cincoro Tequila Gold Launch Party we wtorek, 13 września 2022 r. w Nowym Jorku.
Stephen A. Smith na przyjęciu Cincoro Tequila Gold Launch Party we wtorek, 13 września 2022 r. w Nowym Jorku.
Getty Images dla Tequili Cincoro

Rihanna wystąpi na scenie podczas przerwy w Super Bowl 12 lutego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *