Sunday Night Football: Joe Burrow podał na 348 jardów, gdy Bengals pokonali Bills 24-18.

Oto nadchodzą Bengalczycy.

Podobnie jak w zeszłym sezonie, Joe Burrow and the Bengals rozpoczęli sezon powoli. Po raz kolejny pokonali Bills w programie Sunday Night Football. Bengal wygrał 24-18 z 1-3.

Bengals rozpoczęli poprzedni sezon z bilansem 2-3, a zakończyli z bilansem 12-4.

Bills spadł 5-4.

Buffalo strzelił gola na 3:32 przed końcem po podaniu z 17 jardów od Josha Allena do Stefona Diggsa, po czym ta sama kombinacja przełożyła się na dwupunktową konwersję. Bills już nigdy więcej nie zobaczyli piłki.

Joe Mixon zwolnił Von Millera po trzeciej i trzeciej tercji, zdobywając 5 jardów na dwie minuty przed końcem, co pozwoliło drużynie Bengals wykorzystać przewagę i zakończyć mecz. Zakończyli siedem partii i 41 jardów na ostatnie 3:32 przed końcem meczu.

Burrow, który na początku meczu stracił paznokieć w prawym palcu wskazującym, wykonał 31 z 44 podań na 348 jardów i dwa przyłożenia. Dee Higgins złapał osiem podań na odległość 110 jardów. Ja’Mar Chase złapał cztery podania na 41 jardów i doznał kontuzji pleców, gdy upadł mocno na murawę, ale pozostał w grze.

Joe Mixon przebiegł 37 jardów, przyłożył się do 14 prowadzących i złapał pięć podań na 31 jardów.

Zespół Bengals, który wyeliminował Billsa z posezonowej rozgrywki w 2022 r., zanotował wzrost obrotów na plusie 2, przewyższając Buffalo 397 do 317.

Allen trafił 26 z 38 na 258 jardów po przyłożeniu i przechwycie. Diggs złapał sześć podań na odległość 86 jardów. Dalton Kincaid zaliczył 10 przyjęć na 81 jardów, ale przegrał faul na Cincinnati 22 na 13:18 przed końcem.

Bezpieczeństwo Billa Tamar Hamlin jest zdrowa i wraca do Cincinnati po raz pierwszy od czasu, gdy w styczniu na boisku doznała zawału serca. Obserwował z ławki.

READ  Ukraina: Siewierodonieck „całkowicie pod rosyjską okupacją”