Symbolika sukienki Kate Middleton na pogrzebie królowej Elżbiety

Niech żyją szczęśliwe wspomnienia królowej Elżbiety.

Kate Middleton złożyła wzruszający hołd swojej zmarłej babci prywatnym strojem na poniedziałkowym państwowym pogrzebie królowej Elżbiety II, która… Zmarł 8 września W wieku 96 lat.

The Nowa księżna Walii Ta sama sukienka przywiodła płaszcz od Alexandra McQueena, który nosiła w czerwcu siły koloru Wydarzenia podczas Platynowego Jubileuszu – Ubrana w czarną wersję delikatnego ubrania, które nosiła w bieli, aby uczcić 70. rocznicę tronu królowej Elżbiety.

Jednorzędowa sukienka żakietowa ma pełną spódnicę i dwa guziki w talii i jest niestandardowym elementem brytyjskiego projektanta, w którym ma na sobie księżniczkę Jako pierwsi noszą białą wersję na szczyt G7 w 2021 roku.

Kate Middleton
Księżna Walii miała na wczorajszym pogrzebie królowej Elżbiety znajomą sukienkę.
Obrazy Getty

Podczas gdy wybrała elegancki niebiesko-biały kapelusz i szafirowo-diamentowe kolczyki, które należały do ​​księżnej Diany na jej jubileuszowy zespół, 40-latka wybrała się z sentymentalnymi kawałkami zmarłego króla na wczorajsze pogrzeby w Londynie i Windsor.

Noszenie czarnego kapelusza z szerokim rondem autorstwa Philipa Treacy Ma dramatyczną zasłonęMiddleton Noszenie oszlifowanych pereł i diamentów Która należała do królowej – ta sama biżuteria, którą napisała na pogrzebie księcia Filipa w 2021 roku.

Królowa Elżbieta wybrała czteronitkowy naszyjnik z pereł z diamentowym zapięciem, kolczyki z pereł Bahrain z kroplami pereł i diamentów oraz czteronitkową bransoletkę z pereł z kolekcji Her Majesty.

Księżniczka Walii – od Przyprowadzenie księcia Jerzego, 9 lat, i księżniczki Charlotte, 7 lataby uhonorować swoją babcię – dodali czarne rajstopy i czarne szpilki Gianvito Rossi, aby dopełnić jej look.

Mała Charlotte zrobiła swoją część Uhonorowanie królowej Elżbiety Przez ubranie przypięła diamentową broszkę w kształcie podkowy do płaszcza, który podobno był prezentem od zmarłego króla.

Księżna Walii i jej rodzina odwołali wcześniej zaplanowane publiczne zobowiązania – w tym Podróż księcia Williama do Nowego Jorku W tym tygodniu – po śmierci królowej Elżbiety II jako rodzina królewska pozostaje w oficjalnej żałobie.

Kate Middleton, księżniczka Charlotte, książę George
Czterorożkowa perłowa bransoletka królowej przedstawia księżniczkę pocieszającą wczoraj księżniczkę Charlotte.
Samir Hussain / WireImage

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.