Tua Tagovailoa rzuca trzy typy, Packers pozostają przy życiu w wyścigu play-off z wygraną 26-20

Dobre zdjęcia

Piekarze wciąż żyją.

Delfiny linieją.

Green Bay odebrał trzy przechwyty Tua Tagovailoa i odciął Dolphins w drugiej połowie, wygrywając 26-20 w Boże Narodzenie w Miami.

Packers rzucili gola z gry na 2:02 przed końcem meczu i awansowali o sześć punktów, dając Dolphins szansę na wygraną po dwóch minutach jazdy.

Ale Tagovailoa i ofensywa w Miami nie sprostały zadaniu. Rzucił swoje trzecie przechwycenie w drugiej połowie na drugą grę napędu. Tagovailoa był wyraźnie na celowniku Mike Gęsicki Podał na prawą linię boczną, ale piłka nie doleciała do ścisłego końca. Narożnik Rasola Douglasa Z łatwością rozbiłem obóz pod przełęczą, aby przypieczętować zwycięstwo Green Bay.

Tagovailoa miał 9 na 12 podań na 229 jardów i przyłożenie w przerwie. Ukończył 16 z 25 na 310 jardów z jednym przyłożeniem i trzema przechwytami.

Pomimo 376 jardów ogółem, Miami było 2 na 7 po trzeciej próbie. Jaylen Waddle Miał pięć połowów na 143 jardy, w tym przyłożenie na 84 jardach w pierwszej kwarcie. Wzgórze Dyrek Miał cztery chwyty na 103 jardy, w tym 52-jardowy chwyt w drugiej kwarcie Jeffa Wilsona Przyziemienie za 1 jard.

Ale w czwartej kwarcie Tagovailoa obalił Hilla i został przechwycony przez róg obrońcy Jair Aleksander. Sztuka pojawiła się od razu Aarona Rodgersa Rzucił swoje 11. przechwycenie roku.

Następnie, po tym jak Packers objęli prowadzenie 23-20, Tagovailo został przechwycony przez linebackera. De’Vondre Campbell Aby ukończyć obiecującą jazdę. Dhakobvailoa przeszukał Rahima Mosterta W środku, ale Mostert nie jest gotowy na piłkę nożną, a Campbell odcina piłkę i wkracza, aby ją złapać.

Rodgers zakończył walkę 24-38 na 238 jardów po przyłożeniu i podniesieniu. Rodgers wykonał podania do 10 różnych graczy Alana Lazarda Prowadzi z pięcioma chwytami na 61 jardów. Christiana Watsona Musiał opuścić mecz z powodu kontuzji pachwiny, ale miał sześć przyjęć na 49 jardów. Również senior tight end Marcidisa Lewisa Złapał parę podań na 32 jardy, w tym przyłożenie na 1 jard w pierwszej kwarcie.

READ  Super Mario Bros. Zamówienia w przedsprzedaży na DVD, Blu-ray i Steelbook 4K są już dostępne

Dzięki wygranej Packers mają teraz bilans 7-8 i pozostają przy życiu w wyścigu play-off NFC. Klub zajmuje obecnie 10. miejsce, ale tylko pół meczu dzieli go od 7. miejsca w Waszyngtonie. Packers będą gospodarzami Wikingów i Lwów w ostatnich dwóch tygodniach sezonu.

Delfiny były 8-3, ale teraz spadają do 8-7 i przegrały cztery z rzędu. Grają w Nowej Anglii w przyszłym tygodniu i będą gospodarzami Jets w 18. tygodniu.