Według raportu Ben Simmons of the Nets radzi sobie z bólem pleców, co dodatkowo wzmacnia potrzebny obszar

Pojawia się nowa bariera, jeśli chodzi o to Ben SimmonsPowrót do akcji sportowych Sieci Brooklyńskie. Oprócz pracy nad rozwiązaniem problemów psychicznych, które uniemożliwiły mu grę w jednym meczu w tym sezonie, Simmons boryka się również z bólem pleców podczas procesu regeneracji. Shams Sarania Lekkoatletyki. Zanim Simmons będzie mógł wylądować, obszar musi zostać dodatkowo wzmocniony.

Nie ustalono jeszcze harmonogramu wprowadzenia Simmonsa do sieci, ale dobrą wiadomością dla Brooklynu jest to, że ból pleców Simmonsa nie wydaje się szczególnie poważny, ponieważ Steve Nash sklasyfikował go jako „obolały” i opisał. Produkt uboczny tego, że Simmons nie grał od zeszłego sezonu.

„To nie jest kontuzja. Jego plecy trochę płoną, kiedy wraca do gry… ale to nie jest sprawa na dłuższą metę”. Nash powiedział. „Lipiec. Czy nie uprawiał żadnego sportu od czerwca? Myślę więc, że to część procesu przywracania go do gry. Kiedy rozkręcasz się, jesteś trochę bardziej podatny na pewne rzeczy. Bóle mięśni lub napięcie. trochę ciasno na plecach.”

Poza Simmonsami nie było sieci Kevin Durand Skręcenie spowodowane przez MCL, ale wydaje się, że wrócił Za prawym rogiem. Torrent i Kyrie IrvingSimmons planuje być kluczowym czynnikiem w tym, co Nets mogą osiągnąć przez cały sezon, więc dla Brooklynu najlepiej będzie, jeśli wkrótce pojawi się na boisku i zapozna się ze swoim nowym zespołem.

READ  Zwolnienia w Citigroup, zmiany w zarządzie – źródła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *