Wrexham v Boreham Wood – Relacja z meczu piłki nożnej – 22 kwietnia 2023 r

WREXAM – Oglądaj hollywoodzkich właścicieli Wrexham, Ryana Reynoldsa i Roba McElhinneya, wraz z gwiazdą Ant-Mana, Paulem Ruddem, jak drużyna wywalczyła awans z National League do English Football League dzięki emocjonującemu zwycięstwu 3:1 nad Boreham Wood w sobotę.

Wrexham, który został kupiony przez Reynoldsa i McIlhenny’ego od wspieranego przez kibiców Trustu w 2021 roku, przypieczętował awans na 15 lat do dnia, odkąd porażka 2: 0 z Hereford skłoniła ich do spadku z angielskiej ligi piłkarskiej.

Ale Czerwone Smoki przetrwały niespokojne 90 minut przeciwko Boreham Wood, który objął prowadzenie na murawie w zaledwie 44 sekundzie gry po bramce napastnika Lee Ndlovu.

Potrzebując zwycięstwa, aby uniknąć konieczności pokonania Torquay United w ostatnim dniu sezonu, aby zagwarantować awans, Wrexham wyrównał w 15. minucie, kiedy pomocnik Elliott Lee strzelił głową szeroką głową.

Ale dopiero napastnik Paul Mullen strzelił swoją 46. bramkę w sezonie oszałamiającym uderzeniem w 53. minucie, a Wrexham przejął kontrolę nad meczem i zbliżył się do decydującego zwycięstwa.

Mullen, darmowy transfer z Cambridge United w 2021 roku, odebrał piłkę blisko linii bocznej, ale minął swojego obrońcę i podkręcił strzał za bramkarzem Nathanem Ashmore’em z 20 jardów, dając Wrexham prowadzenie.

Napastnik, o którym mówi się, że jest najlepiej opłacanym graczem w Lidze Narodowej, sprawił, że gra – i awans – była bezpieczna dla Wrexham, kiedy strzelił gola solo, jego 47. w sezonie, w 71 minucie, aby uzyskać 3-1.

Zwycięstwo Wrexham potwierdziło, że klub jest mistrzem National League i zastąpił Rochdale w League 2, który spadł w sobotę po 102 latach gry w Premier League.

READ  Źródła podają, że stan Oregon i stan Waszyngton są bliskie porozumienia w sprawie przyłączenia się do Konferencji Zachodniego Wybrzeża jako członkowie stowarzyszeni