Za kulisami spekulacje na temat tego, dlaczego Drew McIntyre w gniewie opuścił galę WWE Survivor Series

Krótko po powrocie CM Punka do WWE w Internecie zawrzało od doniesień, że Seth Rollins i Drew McIntyre byli wyraźnie zdenerwowani. Chociaż sytuacja Rawlinsa wydaje się mieć związek z historią, nie jest do końca jasna w odniesieniu do „Szkockiego wojownika”.

PWTorch Raporty wskazują, że McIntyre opuścił ring przed wejściem Punk i udał się za kulisy w przeciwnym kierunku. Stamtąd zabrał swoje rzeczy z szatni i natychmiast wyszedł. Mówi się jednak, że McIntyre miał „inne problemy” dotyczące rozwoju sytuacji w sobotę przed meczem WarGames i powrotem Punka.

Na początku listopada McIntyre mówił bliskim mu osobom, że nie podpisał ponownie kontraktu z WWE, ponieważ jego kontrakt wygasa na początku 2024 roku. Istnieją spekulacje, że powrót Punka może być czynnikiem przyczyniającym się do jego frustracji i jego wpływu na potencjalny nowy kontrakt. Odnotowano również, że widziano fotografa, który dawał McIntyre’owi subtelne sygnały, gdy wychodził, co sugeruje, że nagłe wyjście McIntyre’a mogło od początku być udawaniem.

Status McIntyre’a w WWE był przedmiotem dyskusji przez cały rok, po tym jak jego przerwa po WrestleManii 39 trwała do początków lipca. Pomimo powrotu tego lata jako babyface, były mistrz WWE powoli powrócił tej jesieni do feudu z Sethem Rollinsem w WWE Crown Jewel. Po nieudanej próbie zdobycia tytułu WWE World Heavyweight Title, McIntyre zgodził się przynajmniej dołączyć do The Judgement Day na WarGames, ale okaże się, co dalej z jego postacią i przyszłością w WWE.

READ  Netflix anuluje Resident Evil po jednym sezonie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *