2 posiadaczy kuponów wygrywa kumulację Powerball w wysokości 632,6 mln $ — siódmą co do wielkości w historii gier

Szczęśliwe bilety zostały wyprzedane w Kalifornii i Wisconsin.

Dwa bilety wyprzedane w Kalifornii i Wisconsin były szczęśliwymi zwycięzcami Powerball Jackpot w środowy wieczór.

Oba kupony pasują do wszystkich sześciu liczb na wykresie Powerball, a zwycięzcy podzielą kumulację w wysokości 632,6 miliona dolarów – siódmą co do wielkości w historii amerykańskiej loterii. Według komunikatu prasowego Powerball, główna nagroda przekroczyła poprzednie szacunki na 630 milionów dolarów z powodu „silnej sprzedaży biletów”.

Każdy ze zwycięskich kuponów jest wart 316,3 miliona dolarów lub 225,1 miliona dolarów w gotówce rocznie. Według Powerball obie opcje prezentów są przed opodatkowaniem.

Według California State Lottery zwycięski los w Kalifornii został sprzedany w 7-Eleven w Sacramento.

Według Powerball, środowy losowanie uplasowało się na 40. miejscu w losowaniu Powerball. Zwycięskie liczby to 6, 14, 25, 33, 46 i Powerball 17.

Kiedy bilet trafił do sprzedaży w Kalifornii 4 października 2021 r., ostatnia osoba, która wygrała jackpot Powerball. Sukces dopasowany do liczb 699,8 miliona dolarów na główną nagrodę.

Według Powerball, ogólne szanse na wygranie nagrody wynoszą jeden do 24,9, a szanse na wygranie jackpota wynoszą jeden do 292,2 miliona. Do tej pory Powerball jest światowym rekordzistą pod względem największego jackpota. Zwycięzcy w 2016 roku w Kalifornii, na Florydzie i w Tennessee podzielili się nagrodami w wysokości 1,586 miliarda dolarów.

READ  Prawnicy z Atlanty kontaktują się z firmami, które konsultowały kampanię Trumpa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *