2022 MLB All-Star Game Score, dania na wynos: Giancarlo Stanton, zdobywca Byrona Buxtona, a passa AL trwa

American League kontynuowała swoją dominację All-Star Game na stadionie Dodger we wtorek wieczorem, dzięki sile biegania do domu przez Giancarlo Stantona i Byrona Buxtona. AL wygrał mecz All-Star 2022 MLB 3-2, czyniąc go dziewiątym z rzędu przeciwko National League w Midsummer Classic.

Stanton, który został nazwany MVP All-Star Game, pokonał w czwartej rundzie mierzącego 457 stóp, dwubiegowego obrońcę z Dodgers, Tony’ego Gonzole’a. W następnym wyjściu Buxton uderzył w home run 425 stóp, aby dać AL prowadzenie w jednym biegu, którego nigdy nie zrezygnowali.

Liga Narodowa miała mocny start. Legenda Dodgersów, Clayton Kershaw, wystartował przed własną publicznością i bezbramkowo zagrał w pierwszym inningu (w którym strzelił Shohei Ohtani). NL zdobyła dwa przejazdy w pierwszym dzięki singlu RBI Mookie Betts i solowemu homerowi pierwszego basemana Cardinals Paula Goldschmidta. NL miał cztery trafienia od rozrusznika AL Shane’a McClanahana, ale miał tylko jedno trafienie w ostatnich ośmiu rundach.

A teraz kilka wskazówek z Meczu Gwiazd 2022 roku.

AL uderza passę do dziewiątej

Dobra passa All-Star Game w American League trwa teraz dziewięć. 21-4 w ostatnich 25 meczach All-Star na tzw. torze juniorów. National League zdominowała mecz All-Star w latach 60. i 70. XX wieku, a pomimo swojej niedawnej dominacji, AL ma tylko niewielką przewagę 47-43-2 w serii wszech czasów. AL zamierza przedłużyć swoją passę All-Star Game do 10 w przyszłym roku w T-Mobile Park w Seattle.

Stanton i Buxton stworzyli historię

Dzięki pierwszemu gospodarzowi Goldschmidta w pierwszym inningu, NL objęło prowadzenie 2:0 w czwartym inningu. Jednak szybko się to zmieniło dzięki Giancarlo Stantonowi Yankees i Byronowi Buxtonowi Bliźniaków.

Z jednym odpadem i jednym napastnikiem gospodarzy Dodgers oddał splittera 0-2 Tony’ego Gonzolina na rzecz Stantona. Stanton, który dołączył do Mariano Rivery (2013) i Dereka Jetera (2000) w zdobyciu wyróżnienia All-Star Game MVP, docenił to:

READ  6 stycznia Komitet ma wiadomości tekstowe między Ginny Thomas i Markiem Meadows

To miażdżąca robota o wysokości 457 stóp, która sięgała blisko siedzeń, na których siedział Stanton, gdy jako dziecko odwiedzał Dodger Stadium. Wyjechał z nietoperza przy 111,7 mil na godzinę. Według Sarah LongsNajwyższa prędkość wyjściowa statcastów kiedykolwiek zarejestrowana w grze All-Star.

To zremisowało grę, a Buxton, następny pałkarz, uderzył szybką piłką 2-1 nad strefą, aby dać AL prowadzenie 3-2:

Mówimy nad strefą, mówimy to z całą pewnością:

Te dwie chmury torów zostały stworzone dla pierwszych graczy powracających do domu w meczu All-Star od czasu, gdy Alex Bregman i George Springer z Astros zajęli siódme miejsce w 2018 roku. Zwróć jednak uwagę na znaczenie kombinacji Stanton-Buxton, która jest bezprecedensowa w przypadku Midsummer Classic:

Nieprzypadkowo Stanton i Buxton w pierwszej połowie sezonu połączyli 47 graczy z domu.

Kershaw wybrał Ohtani

Przed swoim pierwszym atakiem Shohei Ohtani powiedział, że planuje zamachnąć się na pierwszym wyciągu i tak też zrobił. Wysłał pierwszy rzut Claytona Kershawa na środek w celu uzyskania singla prowadzącego. Ohtani został trzecim graczem, który uderzył na pierwszym boisku All-Star Game, dołączając do swojego kolegi z drużyny Angels Mike’a Trouta (2013) i Hall of Famer Kirby Puckett (1986).

Pobyt Ohtani w bazach nie trwał długo. Po oddaniu kilku wyciągów Kershaw wyeliminował Ohtaniego z pierwszej bazy. Sprawdź to:

Rzut wyborowy w meczu All-Star? Chodź człowieku. Nie jest tak źle, jak wymiana bramek w meczu All-Star, ale daj spokój. Tak czy inaczej, jest to pierwszy mecz All-Star Game od czasu, gdy Carlos Zambrano pokonał Miltona Bradleya w 2008 roku.

Ohtani wygrała 1 za 1 chodząc w meczu All-Star. Niestety, nie rzucał. Kershaw Ohtani zagrał w jednym pojedynku, a Rafael Devers wszedł w swoją bezcelową rundę. Ale rzut karny w meczu All-Star? Naprawdę? To kara na boisku kangura.

READ  Wyciekły projekt komentarza Sąd Najwyższy Ro v

Nestor Cortez stał się „łobuzem”

Yankees mieli w tym roku dwóch niezwykłych All-Stars w łapaczu Jose Trevino i leworęcznym Nestorze Cortesie. Trevino przybył z Rangersów w drobnej wymianie pod koniec wiosennego treningu, a Cortez dołączył do Yankees w zeszłym roku w ramach umowy z drugoligową.

Połączyli się jako akumulator Ligi Amerykańskiej w szóstej rundzie i zostali nagłośnieni podczas transmisji. Słyszeliśmy, jak żartują z wyborem tonu. Był czysty. Słyszeliśmy, jak Cortez mówił, że zbliża się jedna z jego odlotowych przesyłek:

„Prawdopodobnie zrobię to całkowicie ostro. Prawdopodobnie zobaczysz tam kilka fajnych rzeczy”. Cortez powiedział NJ.com na początku tego tygodnia. Nie powiedziałbym, że odjazdowa dostawa kwalifikuje się jako niegrzeczna – Cortez zaczął ją raz czy dwa z Yankees – ale jest zdecydowanie inna i zabawniejsza. Mikrofon Corteza i Trevino był dobrym pół-inningiem telewizji.

Nie udało mi się zobaczyć nowego formatu rozstrzygania remisów

Na początku tego tygodnia MLB ogłosił, że o remisach All-Star Game będą decydować dodatkowe inningi, jak to miało miejsce w przeszłości. Zamiast tego skrócone derby home run. W przypadku remisu po dziewięciu inningach, każda drużyna wybierze trzech pałkarzy, a każda drużyna otrzyma trzy zamachy. Po tym, jak wszystkich sześciu graczy zdołało przebić się przez trzy rundy, zwycięzcą zostaje drużyna z najwyższym wynikiem.

Nie trzeba dodawać, że ta nowa zmarszczka spotkała się z ekscytacją fanów i wielu z nas bez wątpienia spodziewało się remisu we wtorek wieczorem. To nie poszło dobrze, ponieważ AL utrzymał jednobiegową przewagę nad ostatnimi pięcioma i pół inningami.

W ósmym meczu NL udało się osiągnąć pierwsze trafienie od pierwszej rundy – singiel Austina Rileya, który wykończył Claya Holmesa w ramce z jednym wypadnięciem – ale Holmes odbił się, by zdobyć kolejne dwa wypady, a potem Liam Hendricks skrócił passę. . wiązanie bieg. W dziewiątym Strażnicy bliżej Emmanuel Klaus uderzył w bok, aby uratować.

READ  Liga Narodów Concacaf: USA vs. Grenada

Gdybyśmy mieli remis, Ty France, Julio Rodríguez i Kyle Tucker awansowaliby do AL, a Pete Alonso, Ronald Acuña Jr. a Kyle Schwarber wybrałby NL w mini-derbach. Advantage NL, czy wyrzuciliby trzech rzeczywistych uczestników Home Run Derby? Niestety, nigdy się nie dowiemy.

2022 MLB All-Star Gear już dostępny

Oto ceremonie MLB All-Star 2022! Noś ten sam sprzęt, co twoi ulubieni gracze, kupując oficjalne czapki, koszule, bluzy z kapturem i koszulki. Kup tutaj sprzęt MLB All-Star i ubieraj się jak profesjonaliści.

Możemy otrzymać prowizję za zakupy dokonane za pośrednictwem tych linków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.