2022 NFL Free Agency Tracker: aktualizacje na żywo, najnowsze plotki i transfery w całej lidze

Sezon 2022 NFL był już wypełniony dużymi ruchami. Tom Brady odwołał swoje plany emerytalne i wróci do Buccaneers na sezon w wieku 45 lat. Aaron Rodgers ogłosił swój powrót do Packerów. Broncos podobno zgodzili się na ogromną umowę, aby zniszczyć wielkich Seahawków Russell Wilson. Colts zgodzili się na kontrakt z Carsonem Wentzem dla liderów już po jednym sezonie. Podobno Chargers zawarli umowę z gwiazdą Bears, Khalilem Mackiem. I to wszystko przed darmową aplikacją! Ale teraz w końcu nadszedł oficjalny sezon, z legalnym okresem ustawiania NFL rozpoczynającym się w poniedziałek, a darmową agencją w środę.

Jednak to był dopiero początek tego, co powinno być szalonym początkiem wolnej agencji, ponieważ wszyscy weterani wolnych agentów rozpoczęli negocjacje z innymi zespołami w poniedziałek. Od godziny 16:00 czasu EST w środę wszystkie podpisania i umowy mogą zostać oficjalnie sfinalizowane. Dość powiedzieć, że wkrótce stanie się dziki, a wciąż dostępne są dziesiątki wielkich nazwisk (sprawdź, gdzie pojawia się 100 najlepszych wolnych agentów Pete’a Prisco). tutaj).

Jaguary i Ładowarki były bardzo aktywne w poniedziałek, ale były Zwycięzcy lub przegrani?

Gdy wydarzenie się rozpocznie, trzymaj je zamknięte tutaj w CBS Sports, aby otrzymywać aktualizacje na żywo, wiadomości i plotki:

READ  Mistrzostwa Jordan Ball’s Warriors ugruntowały jego koszykarskie dziedzictwo – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *