2022 NFL Free Agency Tracker: aktualizacje na żywo, najnowsze plotki i transfery w dniu 3, gdy rozpoczyna się nowy rok ligowy

Jeśli myślałeś, że pierwszy dzień legalnego olinowania NFL Free Agency 2022 był szalony, nie możesz pojąć, co było w sklepie drugiego dnia. To był szalony dzień, kiedy Randy Gregory zgodził się na warunki pięcioletniego kontraktu z Dallas Cowboys, zanim w ostatniej sekundzie skręcił i udał się do Denver Broncos z powodu próby zmiany języka umowy przez front office Cowboys. po rozdaniu. Ten ruch wywołał wstrząs w lidze i zmusił Cowboys do zwrócenia uwagi na legendę Broncos von Miller, a teraz prowadzą rozmowy, aby sprawdzić, czy mogą zawrzeć umowę.

To był dopiero początek, ponieważ rozgrywający Houston Texans Deshaun Watson przeprowadza teraz rundy z zespołami w drodze oficjalnych wywiadów przed zbliżającą się transakcją, a jedną z tych drużyn byli we wtorek Cleveland Browns – co doprowadziło do pierwszego wyboru byłego Beckera . Mayfield pisze publiczny list, który może być postrzegany jedynie jako pożegnanie z fanami Brownsa. Czy Miller zastąpi Gregory’ego w Dallas? Czy Watson wybierze Cleveland i zmusi Mayfielda (do Houston?) przez handel?

A może Watson wybierze Atlanta Falcons i zamiast tego przekaże ten los Mattowi Ryanowi???

Wiele pytań dotyczących ligi wymaga odpowiedzi, a przynajmniej niektóre z nich pojawią się w dniu trzecim – to także oficjalny początek nowego roku ligi, ponieważ umowy mogą teraz stać się podpisanymi umowami o godzinie 16:00 czasu wschodniego. Trzymaj czapki na głowie, ponieważ CBS Sports zapewni Ci wszystko pod każdym kątem podczas tej przejażdżki kolejką górską o nazwie NFL Free Agency.

Trzymaj to zamknięte tutaj, aby otrzymywać aktualizacje, wiadomości i plotki na żywo:

READ  Wynik Duke'a z Karoliną Północną, na wynos: Tar Heels psuje ostatni mecz Koch u siebie, a Blue Devils jest zdenerwowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *