2022 NFL Scouting Combine Day 4 Takeaways: Lewis Cine twierdzi, że jest wyborem pierwszej rundy, wycieczka Cornbacks

Niedzielni skauci NFL Team Scouts 2022 zakończyli z defensywnymi plecami i specjalnymi drużynami na boisku. Uwaga skupia się na wizytach w NFL i dniach zawodowych, ponieważ projekt NFL 2022 szybko się zbliża.

Oto kilka punktów z niedzielnej pracy:

40-metrowa kreska zamienia się w spotkanie na torze

Calon Barnes z Baylora (4,23 s) i Tariq Wolin (4,26 s) z Teksasu-San Antonio (4,26 s) byli dwa razy szybsi niż kiedykolwiek, z defensywnym obrońcą w kombajnie. Czas Barnesa był drugi najszybszy w dowolnym miejscu za Johnem Rossem z wynikiem 4,21 sekundy i 40 jardów. Woolen miał również 42-calowy pionowy skok, przebijając wszystkie zabezpieczenia.

Aby bliżej przyjrzeć się Barnes’ Day, a także 40 najszybszym czasom w każdym zestawie, Kliknij tutaj.

Nieobecność Stingleya mogła otworzyć drzwi

Ponieważ Derek Stingley Jr z LSU zdecydował się nie występować, dało to innym możliwość dochodzenia swoich roszczeń jako kwalifikowany rozgrywający do udziału w Draft 2022 NFL. Trent McDuffy z Waszyngtonu wyglądał płynnie podczas ćwiczeń w terenie. Ahmed Gardner z Cincinnati dostosował swój czas doskoku na 40 jardów do oficjalnych 4,41 sekundy, co jest świetne dla potencjalnego zawodnika, który mierzył 6 stóp-3.

Gardner i McDuffie to często dwie możliwości, o których wspomina się, że znajdują się w tej samej stratosferze co Stingley. Nieobecność Stingleya mogła otworzyć drzwi do pewnej zmiany w kolejności klikania.

Kino i inne skarbce reagują na krytykę w wielkim stylu

Kyle Hamilton z Notre Dame jest postrzegany jako najlepszy sejf w klasie, ale pojawiły się obawy co do talentu, który będzie dostępny na stanowisku po nim. Niewielu perspektyw zareagowało na tę krytykę w poważny sposób. Bezpieczeństwo Lewis Cine Georgia wypadło poza listy przebojów z 4,38-sekundowym biegiem na 40 jardów, pionowym skokiem 36,5 cala i skokiem na szerokość 11 stóp i 1 cal. Duxton Hill w stanie Michigan przebiegł 4,43 sekundy na 40 jardów. Hill, były rekrut z pięcioma gwiazdkami, dodaje głębi do najwyższej klasy bezpieczeństwa.

READ  Minji Lee wygrywa US Women's Open

Jaquan Brisker z Penn State również spisał się znakomicie. Szanse są dobre, że jeden z tych trzech graczy będzie drugim sejfem poza planszą.

Zespoły specjalne w testach sportowych

San Diego State Gambler/Kicker Matt Ariza widzi zróżnicowaną i dynamiczną perspektywę. Zdecydowanie pokazał, jak potężna była jego noga w połączeniu.

Trzech graczy — Georgia Pontier Jake Camarda, Jordan Stout i Ariza z Penn State — pobiegło poniżej 4,70 s i 40 jardów. Camarda prowadzi grupę z czasem 4,56 sekundy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *