2022 PGA Championship Leaderboard: relacje na żywo, wynik Tigera Woodsa, wyniki golfa dzisiaj w drugiej rundzie

To była mieszana torba dla niektórych z najlepszych graczy na świecie w pierwszej rundzie 104. mistrzostw PGA na Southern Hills. Dwukrotny zwycięzca mistrzostw PGA Rory McIlroy wskoczył na szczyt tabeli liderów z przewagą 5 do 65 lat, ale nie wszyscy mieli tyle szczęścia, co Irlandczycy z północy.

Czterech z pięciu najlepszych graczy na świecie zgromadziło rundy over-the-top; Wśród nich był najlepszy zawodnik tego roku w grze, Scotty Scheffler, który podpisał kontrakt 1 na 71, aby zająć szóstą pozycję. Jest na wakacjach w piątek rano razem z Colinem Morikawą i Johnem Ramem, którzy również mieli problemy na pierwszych 18 dołkach.

Justin Thomas potwierdził, że trio nie radziło sobie w trudnych popołudniowych warunkach na Southern Hills. Rozstawiany numer 9 na świecie rozpoczął tydzień od 3 do 67 lat, najlepszej rundy otwarcia w jego karierze w PGA Championship. W drugiej rundzie miał też gorący start. McIlroy, Thomas i inni będą chcieli oddzielić się od stada, podczas gdy takie nazwiska jak Tiger Woods i Jordan Spieth będą próbować odnieść sukces.

CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki i najważniejsze wydarzenia z Mistrzostw PGA poniżej. Sprawdź wyniki na żywo na początku tej historii i bardziej szczegółowe tabela wynikówI Wycieczka 2 razy koszulka I nasza pełna Harmonogram/przewodnik transmisji z Mistrzostw TV PGA.

READ  Heat biorą mecz ECF 1 w Bostonie: Celtics nie mogą związać Jimmy'ego Butlera, obsada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *