2022 US Open Leaderboard: relacje na żywo, dzisiejsze wyniki golfa, aktualizacje z 2. rundy w The Country Club

Druga runda, 3 do 67 lat, poprowadziła numer jeden na świecie, Scottiego Schefflera, do wspólnego prowadzenia w 122. US Open, gdzie rozpocznie się popołudniowa fala. Wychodząc z bramek w piątek, Teksańczycy zapalili się w środkowej dziewiątce i rozegrali czterodołkowy odcinek w 4 dołkach, przerywany orłem w 5-14.

Schaeffler odnajduje teraz swoje nazwisko obok Nicka Hardy’ego, który podpisał kontrakt z rundami 69-68. Czterech innych mężczyzn znajduje się na szczycie tabeli liderów i nie rozpoczęło jeszcze drugiej rundy, w tym czterokrotny główny mistrz Rory McIlroy. Po udanym obronie tytułu w RBC Canadian Open Irlandczyk z Północy był praktycznie bezbłędny na swojej drodze do pierwszej rundy bez skradania się… przez 17 dołków.

McIlroy będzie chciał wyprzedzić Schaefflera solidną drugą rundą, a także kilkoma trafieniami za nim. Jon Ram, Colin Morikawa, Will Zalatores i Max Homa zdołali zagrać czerwone postacie podczas swoich pokazów w czwartek i mają nadzieję na więcej tego samego tego popołudnia. Mając tak wiele emocji do odkrycia, ci giganci gier z pewnością zdobędą mistrzostwo.

CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki i funkcje poniżej. Sprawdź wyniki na żywo na początku tej historii i bardziej szczegółowe tabela wynikówA Wycieczka 2 razy koszulka I nasza pełna Przewodnik po programach US Open TV.

READ  Dribble Handoff: Hunter Dickinson i Tylor Perry należą do najbardziej wpływowych rotatorów w koszykówce uniwersyteckiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *