2022 US Open TV harmonogram, zasięg, transmisja na żywo, oglądaj online, kanał, godziny wycieczek golfowych w The Country Club

Trzecie duże mistrzostwa sezonu 2022 w golfa pojawiły się w obliczu kontrowersji, które szalały za kulisami. Jednak USGS zapewniło, że jak najmniej wiatru zostało usunięte z żagli podczas pierwszej imprezy, gdy zawodnicy US Open w 2022 r. zaczęli stawić czoła The Country Club. Po raz pierwszy od 1988 roku w Brooklynie w stanie Massachusetts ukoronowano mistrza kraju, a niektórzy z czołowych pretendentów grają z wielkim rozmachem do trzeciej rundy.

Mistrz Masters Scottie Scheffler A Gorący wysiłek podczas drugiej dziewiątki w piątek wejść w spór. Schaeffler zamierza zostać szóstym golfistą, który w tym samym sezonie wygrał tytuły Masters i US Open. Nie był jednak faworytem do rozpoczęcia turnieju. Taką ocenę otrzymał Rory McIlroy, który po obronie tytułu w RBC Canadian Open znalazł się goręcej niż ktokolwiek inny na boisku.

McIlroy wykorzystał swój impet Otwierając grę w The Country Club z wynikiem 67 i po trudnym piątkowym starcie z double bogey w czwartej kwarcie, Byrdie strzelił na trzech z ostatnich siedmiu dołków, aby zakończyć z 69 i usiąść jednym uderzeniem. Ołów – to samo stanowisko, na które wszedł dzisiaj. Jeśli Rory wykona swoją pracę w ten weekend, wygra swoje pierwsze poważne mistrzostwo od 2014 roku.

Colin Morikawa wyszedł i miał najlepszy piątek ze wszystkich z wynikiem 4 do 66, bez skradania się na ostatnich 14 dołkach dnia, aby objąć prowadzenie 36-dołkowe. Dołącza do niego Jon Ram, który wspiął się w tabeli liderów, który strzelił gola dla Eagle w dniu 14, zdobywając wynik 3 poniżej 67 i siedzi jeden strzał za Morikawą obok McIlroya, Beau Huslera, Aarona Weissa i Haydena Buckleya.

Tymczasem człowieku Większość nagłówków jest publikowana Wkraczając w tydzień, Phil Mickelson, przegapiłem cięcie Razem z rojem innych gwiazd.

Podczas gdy udział w US Open może być świetną zabawą, samo oglądanie golfa na największych etapach gry jest niesamowitą frajdą każdego roku. Na CBSSports.com z przyjemnością przedstawiamy kompleksową relację z US Open przez cały tydzień.

READ  Yankees przejmują Josha Donaldsona i Isaiaha Keenera Valivę od bliźniaków Gary'ego Sancheza i Jio Urcella

Wystarczy o tym porozmawiać. Oto jak oglądać jak najwięcej US Open w ciągu tygodnia. Pamiętaj, aby trzymać się CBS Sports dla Relacja na żywo podczas trzeciej rundy Przez cały trzeci kierunek w roku.

Wszystkie czasy są orientalne

Runda trzecia – sobota 18 czerwca

Czas rozpoczęcia trzeciej rundy: 10 rano

Transmisja na żywo z US Open: Od 10:00 do 20:00

  • Relacja z trzeciej rundy – od 10:00 do 12:00 w Dzień Pawia
  • Kolekcje Premium – 11:00 na USOpen.com, aplikacja mobilna US Open
  • Polecane dołki (11-13) – 12 w południe na USOpen.com, aplikacja mobilna US Open

Relacja telewizyjna: Od 12 do 20 w NBC, fuboTV (Wypróbuj za darmo)

Runda 4 – niedziela 19 czerwca

Czas rozpoczęcia czwartej rundy: 9 rano

Transmisja na żywo z US Open: Od 9:00 do 19:00

  • Relacja z 4 rundy – 9-10 rano w Pawilonie
  • Kolekcje Premium – 10:00 na USOpen.com, aplikacja mobilna US Open
  • Polecane dołki (11-13) – 11:00 na USOpen.com, aplikacji mobilnej US Open

Wczesne relacje telewizyjne: 10:00 do 12:00 w sieci USA, fuboTV (Wypróbuj za darmo)
Relacja telewizyjna:
Od 12 do 19 w NBC, fuboTV (Wypróbuj za darmo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.