49ers kontra Wynik ładowarki: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty, analiza „Sunday Night Football”

W przerwie w Sunday Night Football Los Angeles Chargers prowadzili San Francisco 49ers 16-10.

Chargers pomogło kilka błędów San Francisco w pierwszej połowie, w tym fumble Brandona Ayucka i blok Mitcha Wishnowskiego. Każdy z tych błędów prowadził do bramki w Los Angeles, która dała Chargers prowadzenie w przerwie.

Tymczasem obrona LA została niespodziewanie spalona przez Christiana McCaffreya (8 ruchów na 18 jardów) i Elijah Mitchell (5 ruchów na 23 jardy), a zamiast tego została podpalona przez poprawę Jimmy’ego Garoppolo (podanie z 33 jardów do Ray-Ray McCloud). Skradanie rozgrywającego. Justin Herbert był skuteczny w podawaniu, wykonując 14 z 21 podań na 161 jardów i przyłożenie, podczas gdy Austin Ekeler (6 chwytów na 37 jardów) i DeAndre Carter (3 za 70 i punkt) zadali najwięcej obrażeń. Jednak Herbert został wyrzucony z gry pod koniec pierwszej połowy po uderzeniu w głowę przez linebackera Niners Treya Greenlawa, który został usunięty z gry.

Czy szarżujący wycofają się z niepokoju, czy dziewiątki wrócą? Dowiemy się wkrótce. W międzyczasie zamknij go na naszym blogu na żywo przez cały wieczór, ponieważ będziemy Cię na bieżąco informować o statystykach, wynikach i najciekawszych momentach.