6 stycznia Komitet ma wiadomości tekstowe między Ginny Thomas i Markiem Meadows

Według źródeł SMS-y miały miejsce od listopada 2020 r. do połowy stycznia 2021 r. Thomas niedawno ujawnił, że brał udział w wiecu zwolenników Trumpa przed atakiem na Kapitol USA 6 stycznia 2021 r., ale mówi, że nie odegrał żadnej roli. „W planowaniu wydarzeń dnia.

Recenzowane przez CNN wiadomości tekstowe pokazują, że Thomas Meadows błaga o kontynuowanie walki o zmianę wyników wyborów.

„Pomóż temu wielkiemu prezydentowi stać mocno, Marku !!! … wraz z nim jesteś liderem w otchłani konstytucyjnych rządów Stanów Zjednoczonych.

CNN po raz pierwszy poinformował, że wiadomości tekstowe były w posiadaniu grupy. Washington Post Najpierw opisałem ich zawartość.

Regularne meldowanie się u Thomasa Meadowsa zachęciło go do podżegania o oszustwa wyborców i uniemożliwienia mu uzyskania świadectw wyborczych. Łąki często odpowiadały. Tego samego dnia, co w poprzednim przemówieniu, napisał: „Stanę niewzruszony. Będziemy walczyć dopóty, dopóki trwa walka. Nasz kraj jest tak cenny, że nie można z niego zrezygnować. Dziękuję za wszystko, co robicie”.

24 listopada 2020 r. Meadows przysiągł, że nie będzie walczył w imieniu ówczesnego prezydenta Donalda Trumpa i wzbudził w nim zaufanie jako źródło siły.

„To walka pomiędzy dobrem a złem. Zło zawsze będzie jak zwycięzca, dopóki Król Królów nie zwycięży. „

19 listopada 2020 r. Thomas napisał do Meadows: „Wygląda na to, że Sydney i jego zespół toną w dowodach oszustwa. Sidney Powell, prawnik, który pracował w sprawach powiązanych z Trumpem, starając się zakwestionować wyniki wyborów w 2020 r., był również określany przez nich jako „Cragan” w odniesieniu do starożytnego mitycznego stworzenia morskiego.

Pod koniec listopada Thomas był coraz bardziej sfrustrowany brakiem postępów w próbach znalezienia sposobu na zmianę wyniku.

24 listopada 2020 r. napisał: „Nie widzę, żeby Amerykanie połykali pozorne oszustwo.

READ  Denver Pioneers awansują do finału Minnesota State Mavericks Frozen Four

Cztery dni po zamieszkach na Kapitolu grupa wygłosiła tylko jedno przemówienie od stycznia 2021 roku.

Thomas napisał do Meadows, że był zły na ówczesnego wiceprezydenta Mike’a Pence’a za to, że nie podjął niezbędnych kroków, aby zapobiec poświadczeniu wyników wyborów.

„Czujemy się jak koniec Ameryki. Większość z nas jest zniesmaczona wiceprezesem i jest w stanie zapytać, gdzie walczyć z naszymi drużynami. Ci, którzy zaatakowali Kapitol, nie są przedstawicielami wielkich drużyn naszych patriotów. Świetne czasy dla DJT !! Koniec niepodległości” – napisał Thomas.

Clarence Thomas i Ginny Thomas odmówili odpowiedzi na pytania CNN w piątek.

– Nie, dziękuję – powiedział Clarence Thomas, ubrany w niebieską koszulę zapinaną na guziki, stojąc w garażu, gdy rozmawiało z nim CNN. Ginny Thomas wyszła bez komentarza.

Wiadomość o Ginny Thomas odzwierciedlała przekonanie, że wyzwania prawne stawiane przez Grupę Konserwatywnych Prawników w ramach kampanii są uzasadnione. Próbował przekonać Meadowsa, by powierzył swoje zaufanie Powellowi, który spędził kilka tygodni po wyborach.

Treść wiadomości tekstowych może być interesująca dla dochodzenia komisji, ponieważ poprosił Meadows o zmianę „zarówno twoich dokumentów, jak i zeznań dotyczących dokumentów i innych spraw wchodzących w zakres działalności grupy”.

Wiadomości tekstowe między kluczowymi sojusznikami Trumpa, Thomasem i Meadowsem, są postrzegane jako postępowe, a niektórzy eksperci etyki prawniczej postrzegają jego występ jako potencjalną sprzeczność w interesie, nad którym Thomas pracuje w niektórych sprawach Sądu Najwyższego.

Meadows wymienił tysiące sms-ów, zanim zaprzestał współpracy z grupą. Te teksty są skarbnicą informacji o tym, co działo się w Białym Domu w dniach poprzedzających powstanie i o tym, co myśleli ludzie w orbicie Trumpa.

Wiadomości tekstowe będące w posiadaniu grupy to tylko ułamek dokumentów, które Meadows dostarczył grupie wkrótce po współpracy w śledztwie. Nie muszą przedstawiać sumy relacji między Thomasem i Meadowsem w tym okresie.

READ  Inwazja Rosji na Ukrainę testuje suwerenną retorykę Chin

Niektóre wiadomości nie zostały wycofane z powodu próśb o ofertę.

Meadows i Thomas są wieloletnimi przyjaciółmi, którzy od dziesięcioleci działają na rzecz konserwatywnych działań.

Chociaż Thomas była aktywnie zaangażowana w politykę, mówi, że uważała, aby wykluczyć swoje działania z męża.

„Ale mamy oddzielne biznesy, mamy własne pomysły i opinie. Clarence nie rozmawiał ze mną o swojej pracy, a ja nie angażowałem go w swoją pracę” – powiedział niedawno. Darmowa latarnia morska.
Prace komisji selekcyjnej 6 stycznia dotarły już do Sądu Najwyższego. W styczniu sąd nie zabronił Trumpowi ujawnienia tysięcy dokumentów z Białego Domu, pomimo pozwu wniesionego przez byłego prezydenta o zachowanie ich w tajemnicy. Przywilej zarządzania. W referendum w tej sprawie było 8-1, przeciw tylko Thomasowi.

CNN zwrócił się do prawnika Meadows o komentarz. Rzecznik grupy odmówił komentarza.

Historia została zaktualizowana o dodatkowe wydarzenia i reakcje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.