Aaron Rodgers „był świadomy” rozwoju Davante Adams „w ostatnich dniach”

Obrazy Getty

Aaron Rodgers Szybko zabrał się do Twittera, aby Unikaj szczegółów Jeśli chodzi o jego powrót do paczek. Do tej pory milczał o odejściu swojego najważniejszego kolegi Future Davant Adams.

W następstwie handlu Rob Damofsky z ESPN.com stwierdził, że RodgersBył świadomy rozwoju Adamsa, który rozwijał się w ostatnich dniach. „

Ciekawe, czy Rodgers wiedział o tym wszystkim przed przepisaniem pióra na papier w poniedziałek w związku z nowym kontraktem, oraz czy iw jakim stopniu Aaron Rodgers był zaangażowany w próby zatrzymania Adamsa w Green Bay.

Gdyby Rodgers wiedział, że Adams odchodzi, czy zmieniłoby to opinię rozgrywającego? Jeśli Rodgers osobiście błagał Adamsa o pozostanie, dlaczego Adams odmówił pozostania?

Agenci Adamsa Poszedł na zapis Powiedzieć, że Packers zaoferowali więcej pieniędzy niż Raiders zaoferowali Adamsowi, ale marzeniem gracza była gra z Raiders. Nie skomentowali, czy oferta Raiders obejmuje w pełni gwarantowane pieniądze po pierwszym roku umowy (co prawdopodobnie zawiera), czy też oferta Packers nie obejmuje w pełni gwarantowanych pieniędzy po pierwszym roku umowy (prawdopodobnie 'T). Nie skomentowali też, czy Adams zaakceptuje ofertę Packers, gdyby nadeszła kilka tygodni lub miesięcy wcześniej.

Poza tym, jeśli życiowym marzeniem Adamsa naprawdę było granie dla Raiders, dlaczego Adams podpisał nowy kontrakt cztery lata temu, zanim Packers zdecydowali, czy użyć na nim tagu franczyzy? Gdyby Adams nie został oznaczony na początku 2018 roku, podpisałby wtedy kontrakt z Raiders. Gdyby to zrobili, mógłby spróbować zrobić swoją drogę cztery lata temu, tak samo jak teraz. (Zanim szydziłeś i powiedziałeś, że to nie zadziała wtedy, tak było teraz.)

Jest o wiele więcej, niż się pojawiło. Tom Brady z powodzeniem zrekrutował i przekonał kilku kluczowych graczy do pozostania w Tampie. Albo Aaron Rodgers nie próbował, albo spektakularnie nie udało mu się utrzymać najlepszego gracza poza Aaronem Rodgersem w Green Bay.

READ  Szef Royals mówi, że Whit Merrifield „przeprasza” za to, że zaszczepił konkurenta

Czy odejście Adamsa wystarczyło, żeby Rodgers też chciał się wydostać? Czy Rodgers błędnie założył, że jeśli wróci, Adams zostanie?

Zadaję te pytania z kilku prostych powodów. Jest szansa, że ​​Adams wolał zjednoczyć się ze swoim kolegą ze studiów Derek Carr Od przebywania z kolegą z drużyny w NFL przez osiem lat. Są szanse, że Rodgers nie miał pojęcia, jak Adams czuł się w ten sposób. Jest więc szansa, że ​​po czwartkowych wiadomościach Rodgers ma do czynienia z jednym z największych i najbardziej oczekiwanych uderzeń w twarz, jakie kiedykolwiek poniósł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *