Aaron Rodgers zajmuje się MVP i przyszłymi możliwościami

Pomimo braku jednego meczu, jest czwarty w lidze z 33 podaniami TD, a jego łącznie cztery przechwyty (dwa w tygodniu 1, dwa pierwsze) są jego 10. z wynikiem 3689 podań.

Taylor prowadzi w lidze z 1626 Rushing Yards i 17 Rushing DDs, podczas gdy Brady zajmuje pierwsze miejsce w Passing Yards (4580) i Passing DDs (37), ale ze względu na 11 przerw w podawaniu Brady’ego jest o 10 punktów wyższy niż 10 punktów. , I próbował o 157 więcej podań niż Rodgers (632 do 475) w zestawieniu swoich liczb.

W zeszłym roku Rodgers stał się jednym z sześciu graczy, którzy wygrali trzech MVP NFL od czasu premiery Associated Press Award w 1957 roku. Tylko jeden gracz wygrał więcej niż trzy, a Payton Manning pięć. W sezonach 2008-09 Manning był ostatnim graczem, który wygrywał kolejne MVP.

Tak więc czwarty Rodgers zostałby dodany do bardzo rzadkiej firmy, która pobiłaby rekord Bretta Fauera w zakresie posiadania przepustek TD. Rodgers przewyższył 442 podania Fawcetta DT, gdy Packers QB w zeszłym tygodniu, teraz wynosi 445 i się liczy.

Wszystko to wydarzyło się w kontekście niepewnej przyszłości Rodgersa, przemówił w środę. Powiedział, że nie odmówi przejścia na emeryturę, nadal będzie grał dla Packers ani gdzie indziej, ale spodziewa się, że wkrótce podejmie własną decyzję „bez przeciągania jej” po zakończeniu sezonu.

Jeśli chodzi o możliwość przejścia na emeryturę, ważne jest, aby Rodgers „nie był włóczęgą wychodząc”. Jeśli chodzi o Green Bay, powtórzył, że chce grać dla tego sztabu szkoleniowego i pochwalił, jak rozwinęły się jego relacje z dyrektorem generalnym Brianem Gudgunstem w ciągu ostatniego roku.

„Będzie wiele rzeczy, które ważę poza sezonem”.

Ale na razie ten sezon polega na cieszeniu się tym, czym jest i zobaczeniu, co zespół ma, jeśli chodzi o pogoń za mistrzostwami.

„Naprawdę podobał mi się ten sezon i chcę zakończyć ten rok z mocnym wynikiem i na pewno zdobyć czwartą wygraną” – powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *