Adventure Academia: The Fractured Continent debiutuje 9 grudnia na Zachodzie, wersja demonstracyjna jest już dostępna

w Japonii, Akademia Przygód: ​​Podzielony kontynent Premiera na PlayStation 4 i Switchu 8 września.

Akademia Przygód: ​​Podzielony kontynent jest strategią Japoński RPG To przetestuje twoją zdolność kierowania grupą uczniów przeciwko hordom potworów blokujących ci drogę. Dzięki unikalnej mechanice bitew w czasie rzeczywistym „uszczypnij, przeciągnij i upuść”, spersonalizuj swoją własną grupę uczniów w świecie fantasy z ponad 10 różnymi rasami do wyboru! Zarządzaj ich zbrojami, bronią i akcesoriami, kierując ich taktycznie ku zwycięstwu.

  • Podążaj za Alexem i jego przyjaciółmi w tej uroczej japońskiej strategicznej grze RPG pełnej uroczych, zabawnych i sympatycznych postaci
  • Stuknij, przeciągnij i upuść swoją drużynę do zwycięstwa dzięki wyjątkowo intuicyjnemu systemowi bitew w czasie rzeczywistym
  • Zbuduj wymarzony zespół swoich uczniów, zarządzając ich statystykami, bronią, umiejętnościami i osobowościami!
  • Urocza narracja poprowadzi Cię po drodze, z opcjonalnymi i zabawnymi zadaniami pobocznymi powieść wizualna Slajdy, które postępują wraz z każdym zadaniem
  • Przemierzaj różnorodne środowiska, walcząc z unikalnymi bossami potworów i poznając różne mechaniki bitew!

Dołącz do Alexa i jego przyjaciół w ekscytującej historii przedsięwzięcie

Kontynent Pedra przeżywa poważny kryzys. Cały naród powoli zamienia się w loch labiryntu, w którym roi się od potworów. Kiedy ojciec Alexa – dyrektor Obsidian High – znika, zadaniem Alexa i jego przyjaciół z akademii jest odnalezienie go! Uzbrojony w Starożytną Kulę, zwołaj swoją drużynę, aby pokonać potwory i wyrzeźbić drogę do zwycięstwa!

Śledź historię, współpracując z kolegami z klasy i nauczycielami, gdy poznasz prawdę o zniszczonym kontynencie. Spotkaj unikalne postacie różnych typów i specjalności podczas swojej podróży i weź udział w zadaniach pobocznych, aby pomóc tym, którym tylko Ty możesz!

Przeciągnij i upuść i walcz w czasie rzeczywistym

Strategicznie kieruj swoją drużyną do zwycięstwa w systemie akcji w czasie rzeczywistym opartym na siatce. Podnieś i przestaw swoją talię, aby chronić głównego bohatera, Alexa, podczas przemierzania mapy.

Rekrutuj studentów sox na swoją imprezę! PostaćRekrutuj ich i wybieraj spośród dziesięciu różnych ras – Człowieka, Khaluz, Felpurr, Bahamoon, Gnome, Diabolos, Fairy, Celestia, Dwarf i Elf!

READ  PlatinumGames zatrudnia weterana Nintendo, co oznacza „dużą zmianę”

Poznaj 10 wyjątkowych ras

Zwerbuj do sześciu uczniów na swoją imprezę! Nadaj im imiona, wybierz płeć, zarządzaj sprzętem i dostosuj statystyki do swojego stylu gry!

Dostępnych jest 10 różnych ras: Człowiek, Khaluz, Felpurr, Bahamoon, Gnome, Diabolos, Fairy, Celestia, Dwarf i Elf!

Gigantyczna twarz bossów potworów

Na każdym etapie występują gigantyczne potwory-bossowie o różnych zdolnościach i atakach! Będziesz musiał odpowiednio pokierować swoją drużyną… inaczej zostaniesz całkowicie zdmuchnięty!

Wyposaż, ulepszaj i zarządzaj impreza, impreza

Zarządzaj i dostosowuj miejsca na broń, zbroję i akcesoria dla każdego członka drużyny. Zaoszczędź wystarczająco dużo złota, przechodząc poziomy i upuszczając broń do laboratorium, aby uzyskać specjalne i niestandardowe ulepszenia!

Obejrzyj zwiastun poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.