Aether, Paimon i Lumina stworzą pierwszą grupę POP Genshin Impact Funko

Prawie każda seria wydaje się mieć kolekcję gier Funko POP, ale Genshin Impact jeszcze jej nie otrzymał. Aether, Paimon i Lumina z popularnej gry akcji będą pierwszymi postaciami, które zostaną przetłumaczone na tę stylizowaną formę.

Nie ustalono daty premiery dla trzech postaci po raz pierwszy na półkach kolekcjonerskich na całym świecie w momencie pisania. Możesz zarejestrować się na Funko . strona internetowa Otrzymuj powiadomienia, gdy będą dostępne, ale sprzedawcy uwielbiają Rozrywka Ziemia Już dostępne w przedsprzedaży. Wiemy również, że Aether, Paimon i Lumina będą miały 4,75 cala wysokości.

Aether i Lumina to bohaterowie płci męskiej i żeńskiej w Genshin Impact, podczas gdy Paimon jest irytującym pomocnikiem, który prawdopodobnie pomaga poprowadzić historię do przodu. Ponieważ są to pierwsze postacie, w które początkowo grasz lub napotykasz, sprytnym posunięciem ze strony Funko jest wyjęcie gier z tych, które dużo znamy z Genshin Impact. Mam nadzieję, że sprzedają się dobrze, więc zaczniemy widzieć więcej bohaterów, takich jak Venti, Diluc i Amber, GuruI to jest Tao.

Prawdopodobnie na drodze pojawi się więcej postaci, ponieważ witryna Funko dokucza możliwości „Zbudowania potężnego zestawu uderzeniowego Genshin” w każdej grze.

Genshin Impact nadal zaskakuje fanów nowymi trybami gry. Na przykład w następnej aktualizacji będziesz mógł Stwórz swój własny loch dla innych do zabawy. Ona też ma Cotygodniowe walki z bossamiaby praca się nie zdezaktualizowała.

READ  EA odwołuje swoje wielkie letnie wydarzenie informacyjne, EA Play Live

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *