Agent twierdzi, że ograniczone treningi NBA prowadzone przez Bronny’ego Jamesa „z założenia”

Źródła sześciu drużyn NBA powiedziały ESPN, że miały trudności z zapewnieniem treningów z Bronym Jamesem, perspektywicznym na rok 2024, ale agent byłego strażnika USC potwierdził, że James ćwiczył indywidualnie tylko dla dwóch drużyn w tym momencie – Phoenix Suns i Los Angeles Lakers – i powiedział, że Przez projekt.

Agent Rich Paul, dyrektor generalny Klutch Sports Group, odpowiedział w środę ESPN na wszelkie podejrzenia, że ​​James był traktowany odmiennie niż pozostali gracze w trakcie procesu przeddraftowego.

W drafcie NBA, który odbędzie się w dniach 26–27 czerwca w Nowym Jorku (ABC/ESPN/ESPN+), Suns zajmują 22. miejsce, a Lakers 17. i 55. w sumie.

Inne drużyny NBA powiedziały ESPN, że są zainteresowane zobaczeniem Jamesa w innym kontekście i ustawieniach treningowych niż te, które badali w USC.

„To nic nowego” – stwierdził Paul. „Celem jest znalezienie zespołu, który doceni Twojego faceta i spróbuje go popchnąć, aby tam dotarł. Ważne jest, aby zrozumieć kontekst i zdać sobie sprawę, że przez lata zawsze była to strategia wielu moich klientów, zwłaszcza tych, którzy musieli rozwijać się tak, jak Brony jest z założenia.”

Paul wskazał na swoje doświadczenie w kierowaniu klientów do preferowanych miejsc docelowych, tak jak zrobił to w przypadku Talena Hortona-Tuckera (46. wybór w 2019 r.), Brandona Boston Jr. (51. wybór w 2021 r.) i Chrisa Livingstona (58. wybór w 2021 r.). w 2023 r.), z których wszyscy otrzymali gwarantowane umowy pomimo odbycia kilku treningów i wybrania ich na późnym etapie draftu.

Ball powiedział, że przyjął również podobne strategie w przypadku takich zawodników, jak Marjon Beauchamp (wybór nr 24 w 2022 r.) i Darius Garland (wybór nr 5 w 2019 r.), chroniąc swoich klientów przed treningami i ukrywając przed zespołami informacje medyczne, coś, co jest obecnie zabronione na mocy Układu Zbiorowego NBA.

READ  Milwaukee Bucks mogą pozyskać Gorana Dragica już w piątek

„Bronnie jest taka sama jak moi poprzedni klienci” – powiedział Paul. „Powiedziałem zespołom na początku, że jeśli zamierzasz podpisać kontrakt z Bronnym, oto co musisz wiedzieć: jeśli nie dasz mu prawdziwej umowy, nie ma o czym rozmawiać. Trudno jest uzyskać prawdziwy rozwój w przypadku dwójki. sposób.

„Nie obchodzi mnie, czy pójdzie do Lakers czy Phoenix, ani jaki numer zostanie wybrany. Tu chodzi o kondycję”.

Paul dodał później: „Gdyby Bruni nazywał się Charles Jacobsen i był moim klientem, zrobiłbym to samo: zidentyfikowałbym zespoły, które byłyby naprawdę zainteresowane”.

LeBron James mówił w przeszłości, że chciałby połączyć siły ze swoim synem, ale gwiazda Lakers powiedział po swoim ostatnim meczu w sezonie, że „ostatnio niewiele myślał” o grze u boku Bronny’ego. Czterokrotny MVP i czterokrotny mistrz NBA zakończył swój 21. sezon i może zostać wolnym agentem, jeśli zrezygnuje z kontraktu z Lakers.

„Młody człowiek zdecyduje, co chce robić i jak chce, aby jego kariera potoczyła się” – powiedział wówczas LeBron James.

Na majowej konferencji NBA Bronny powiedział, że jego nastawienie nie tyle skupia się na grze dla ojca, ile na „dotarciu do ligi”.

„LeBron nie ma już pomysłu na grę z Bronny” – Paul powiedział ESPN. „Jeśli to zrobi, to to zrobi. Ale jeśli tego nie zrobi, nie zrobi tego. Nie osiągnięto porozumienia, które gwarantuje, że jeśli Lakers powołają Bronny’ego w wieku 55 lat, on to zrobi”. [LeBron] Podpiszę ponownie. Jeśli tak, zmuszę ich, żeby go zabrali, gdy będzie miał siedemnaście lat. Nie potrzebujemy wpływu. Lakers mogą wybrać Bronny’ego, a LeBron nie podpisze go ponownie. LeBron również nie pojedzie do Phoenix za minimalną kwotę. Możemy to teraz zmiażdżyć.

„Są inne drużyny, które lubią Bronny’ego. Na przykład Minnesota, Dallas i Toronto. Jeśli nie Lakers, to będzie inny zespół. Minnesota chciałaby Bronny’ego, ale nie wiem, do kogo trafi on do właściciela”. On jest. [Mavs GM] Nico Harrison jest dla Bronny’ego jak wujek. Jeśli Lakers nie zatrudnią go w wieku 55 lat, Dallas przyjmie go w wieku 58 lat i da mu gwarantowaną umowę. Masaj [Ujiri, Raptors president,] kochasz go. Mogą go podpisać bez widywania się z nim w wieku 31 lat. Trening to nie wszystko dla tych zespołów.

READ  Ośmiu graczy NFL, którzy zmienią układ sił w 2022 r.: Jeden z każdej dywizji ma wywrzeć duży wpływ

Paul twierdzi, że do draftu pozostał jeszcze tydzień i Bronny prawdopodobnie skończył z treningami, chyba że wydarzy się coś nieoczekiwanego.

„Lakers i Phoenix, to wszystko” – powiedział Paul. „Mogą się zdarzyć rzeczy w ostatniej chwili, jeśli ktoś do mnie zadzwoni późno. Zobaczymy”.

Jonathan Givony jest ekspertem ds. draftu do NBA oraz założycielem i współwłaścicielem DraftExpress.com, zastrzeżonej usługi skautingowej i analitycznej, z której korzystają drużyny NBA, NCAA i drużyny międzynarodowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *