Aktor „Boardwalk Empire” Michael Stuhlbarg powraca na scenę Broadwayu po ataku głazów w Central Parku

metro


przedstawienie musi trwać.

Aktor Michael Stuhlbarg promieniał, gdy kurtyna zapadła się w poniedziałkowy wieczór przed premierą „Patriots”, nowej broadwayowskiej produkcji, w której występuje, a której emisja rozpoczęła się dzień po tym, jak został zaatakowany przez bezdomnego z długą kartoteką.

Nazwisko 55-letniego gwiazdy „Boardwalk Empire” widniało na szczycie namiotu Barrymore Theatre, gdy wcielił się w rolę rosyjskiego oligarchy Borysa Bieriezowskiego w sztuce opowiadającej o dojściu do władzy Władimira Putina.

Zdjęcia z premiery pokazują aktora ubranego na czarno, patrzącego na publiczność i bijącego brawa.

Michael Stuhlbarg podczas pierwszego podniesienia kurtyny nowej sztuki „Patriot” na Broadwayu w Barrymore Theatre w poniedziałkowy wieczór. Bruce’a Glickasa/WireImage
55-letnia gwiazda „Boardwalk Empire” wcieliła się w rolę rosyjskiego oligarchy Borysa Bieriezowskiego w sztuce o dojściu do władzy Władimira Putina. Bruce’a Glickasa/WireImage

Premierę nowej sztuki rozpoczęto w poniedziałek, dzień po tym, jak Stuhlbarg spacerował w pobliżu Central Parku po Upper East Side, kiedy 27-letni Xavier Israel uderzył go kamieniem w kark i drapał.

Izrael, bezdomny zwolniony warunkowo, został wcześniej aresztowany za dwa napaści i usiłowanie rabunku, z których wszystkie miały miejsce w styczniu 2022 r., jak podała policja i źródła „The Washington Post”.

Stuhlbarg został zaatakowany niecałe dwie mile od miejsca, w którym w serialu HBO zastrzelono Arnolda Rothsteina, jego bohatera z „Boardwalk Empire”.

Izrael stanął w poniedziałek przed sądem karnym na Manhattanie. Curtis oznacza/basen
Wideo wkrótce po tym, jak Michael Stuhlbarg został zaatakowany, gdy podejrzany uciekał chodnikiem. Otrzymane przez New York Post
Na nagraniu widać, jak aktor próbuje podążać za podejrzanym od strony ścieżki rowerowej. Otrzymane przez New York Post

Policja i źródła podają, że po ataku odmówił pomocy medycznej, mimo że zgłosił władzom ból i siniaki na karku. „The Post” zwrócił się do przedstawicieli Stuhlbarga z prośbą o komentarz.

Po tym jak Izrael rzucił kamieniem w Stuhlbarga, aktor gonił go po budynku.

Na nagraniu z monitoringu z pościgu, uzyskanym przez „The Post”, widać Stuhlbarga biegnącego ścieżką rowerową chwilę po tym, jak napastnik minął go chodnikiem.

Na nagraniu widać Izrael ubranego w białe spodnie, biały krótki top i duży biały kapelusz, który zdaje się zakrywać większość twarzy, gdy przechodzi. Chwilę później widać Stuhlbarga w czerni biegnącego za nim ulicą.

READ  Jussie Smollett Werdykt: Aktualizacje na żywo
Na nagraniu z monitoringu widać, jak w środę 12 stycznia bezdomny Xavier Israel rzekomo pobił i okradł Dobrego Samarytanina Sang Tricka, który podarował mu płaszcz.

Ostatecznie policja aresztowała Izrael przed rosyjskim konsulatem przy 9E. 91. Ulica.

Policja oskarżyła go o napaść. W poniedziałek oczekiwał na swoją rozprawę przed sądem karnym na Manhattanie.

Rozwlekły izraelski akt oskarżenia obejmuje kilka przypadkowych ataków w Central Parku.

Jak podają wówczas źródła organów ścigania, przyłapano go także na nagraniu z monitoringu w 2022 roku, jak pobił i ukradł portfel dobrego Samarytanina, który dał mu płaszcz pewnego zimnego styczniowego poranka.

Stuhlbarga widziano w poniedziałek rano, jak wychodził z domu z dużym plecakiem i walizką. JN Millera/New York Post
Stuhlbarg wystąpił w roli nowojorskiego lorda przestępczego Arnolda Rothsteina w sezonach 1–4 serialu HBO „Boardwalk Empire”. HBO/Kobal/Shutterstock

Później został aresztowany po kradzieży około 1500 dolarów nieznajomemu.

W tym samym tygodniu Izrael zwrócił się przeciwko innemu nieznajomemu, który próbował mu pomóc.

Kilka dni wcześniej brutalnie zaatakował 49-letnią kobietę, która miała mu pomóc. Jak podają źródła „The Post”, został aresztowany, oskarżony o napaść i zwolniony na podstawie biletu wstępu.

Mniej więcej w tym samym czasie rzekomo zaatakował dwóch 18-latków w Central Parku.

Został oskarżony o przypadkowe pobicie nastolatków, mężczyzny i kobiety, gdy siedzieli na skałach w parku.

On także usłyszał zarzuty w związku z tym zdarzeniem.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/04/02/us-news/boardwalk-empire-star-returns-to-broadway-stage-after-shocking-central-park-rock-attack/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site %20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *