Aktor „Boardwalk Empire” Michael Stuhlbarg został zaatakowany przez bezdomnego niosącego kamienie w pobliżu Central Parku

metro

Ekskluzywny


Policja podała, że ​​w niedzielę wieczorem aktor „Boardwalk Empire” Michael Stuhlbarg został przypadkowo zaatakowany kamieniem przez bezdomnego w pobliżu Central Parku na Upper East Side.

Policja podała w poniedziałek, że 55-letni mężczyzna szedł w pobliżu East 90th i East Drive około 19:45, kiedy 27-letni Xavier Israel uderzył go kamieniem w kark, powodując zadrapanie.

Został zaatakowany niecałe dwie mile od miejsca, w którym w serialu HBO zastrzelono Arnolda Rothsteina, jego bohatera z „Boardwalk Empire”.

Izrael, który jest bezdomny, został wcześniej aresztowany za dwa ataki i rabunek, z których wszystkie miały miejsce w styczniu 2022 r. – podała policja i źródła.

Michael Stuhlbarg grał szefa nowojorskiej mafii Arnolda Rothsteina w sezonach 1-4 serialu HBO „Boardwalk Empire”. HBO/Kobal/Shutterstock
Bezdomny Xavier Israel był wcześniej aresztowany za dwa napady i rabunek. Otrzymane przez New York Post

W momencie ataku przebywał na zwolnieniu warunkowym za usiłowanie rozboju.

Po ataku Stuhlbarg ścigał Izrael, który został szybko aresztowany przez policję stacjonującą przed rosyjskim konsulatem przy 9E. 91st Street Policja podała, że ​​Izrael został zatrzymany bez żadnych incydentów i oskarżony o napaść.

Michael Stuhlbarg został rzekomo zaatakowany przez bezdomnego w pobliżu Central Parku. Obrazy Getty’ego

Świadek powiedział później policji, że widział, jak Izrael podnosił kamień i rzucał nim w tłum ludzi.

Jak podała policja i źródła, Stuhlbarg odmówił pomocy medycznej z powodu bólu i siniaków na karku.

„The Post” zwrócił się do swoich przedstawicieli z prośbą o komentarz.

Stuhlbarg przebywał w Nowym Jorku, zanim zagrał w „Patriots”, broadwayowskiej sztuce twórcy „The Crown”, Petera Morgana, opowiadającej o dojściu do władzy Władimira Putina.

Wcieli się w rolę rosyjskiego biznesmena Borysa Bieriezowskiego w przedstawieniu, którego pierwsze przedstawienia rozpoczną się w poniedziałek.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/04/01/us-news/boardwalk-empire-actor-michael-stuhlbarg-attacked-by-rock-wielding-homeless-man-near-central-park/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium =site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *