Aktualizacja kontuzji Patricka Mahomesa: Chiefs QB rozpoczyna drugą połowę po skręceniu kostki w meczu z Jaguarami

Szefowie Kansas City Rozgrywający Patrick Mahomes doznał kontuzji kostki na początku meczu dywizji przeciwko drużynie Jaguary z Jacksonville Po tym, jak pierwszy powrót był wątpliwy, wrócił, aby rozpocząć drugą połowę. Zdjęcia rentgenowskie jego kostek były ujemne. Według Iana Rapoporta.

Mahomes wyszedł na boisko po przerwie i wykonywał rzuty na rozgrzewkę. Był pierwszym zawodnikiem Chiefs, który opuścił szatnię, a kiedy reporterka NBC Melissa Stark zapytała, czy wszystko w porządku, odpowiedział, że tak.

Jego powrót przyniósł głośne okrzyki na Arrowhead Stadium, ale przygotowując się do pracy, Mahomes poprosił tłum o ciszę.

Rozgrywający wylądował wślizgiem w pierwszej kwarcie, a stopa obrońcy wylądowała na jego prawej kostce, która skręciła się, gdy upadł na ziemię. Mahomes utykał i zataczał się do linii bocznej, ale nie przegapił ani chwili i nie dostał żadnych szelek przed wyjściem na następną grę. Mahomes wrócił do gry z zaklejoną kostką i nadal nie przegapił żadnej gry.

Oto spojrzenie na to, co wydarzyło się w pierwszym kwartale:

Skręcenie kostki jest widoczne na powtórce, gdy Travon Walker i Andre Sisco z Jaguars walczą z rozgrywającym.

Zobacz, jak Mahomes utyka:

Mahomes ostatecznie udał się do szatni Chiefs na początku drugiej kwarty i został zastąpiony przez rezerwowego Chada Henne’a. 37-letni były Jaguar Nie zaczął meczu od ośmiu lat. Sfrustrowany Mahomes zrzucił kurtkę i zdecydował się wejść do szatni.

Mówiąc „nie wyrzucaj mnie” i „Wszystko w porządku, wszystko w porządku”, Mahomes początkowo poprosił o pozostanie w grze, ale personel medyczny wyraźnie uznał, że musi iść do szatni.

Nie. 15 Oto jego rozmowa z głównym trenerem Andym Reidem tuż przed wejściem do szatni:

W momencie kontuzji był remis 7:7. Chiefs zamienili akcję na bramkę z gry i było 10-3. Do przerwy prowadzili 17:10 po pierwszym w karierze podaniu TD Henne’a po sezonie.

READ  Weekendowy mecz Bills-Steelers NFL Wild Card Game został przełożony na poniedziałek

Przed wyjściem z kontuzji Mahomes miał 12 na 15 na 84 jardy i przyłożenie. Na połowie Henne miał 5 z 7 na 23 jardy i przyłożenie.

CBS Sports będzie nadal dostarczać aktualizacje dotyczące stanu Mahomesa przez cały mecz.