Aktualizacje na żywo z procesu Johnny’ego Deppa przeciwko Amber Heard: Rozprawa apelacyjna, błąd procesu, Vasquez, tropiciel nienawiści…

Były australijski minister rolnictwa wzywa do muzyki rap w związku z zarzutami o krzywoprzysięstwo

Była australijska minister rolnictwa powiedziała, że ​​książka powinna zostać rzucona w Amber Heard, jeśli sama odwiedzała siebie Podczas procesu za niezgłoszenie dwóch psów wyjechała do kraju w 2015 roku.

Heard uniknął skazania w sprawie sądowej, która odbyła się w 2016 roku, ale australijski Departament Rolnictwa, Wody i Środowiska bada zarzuty, że aktor kłamał pod przysięgą podczas procesu.

„[Biosecurity] „Coś bardzo dla nas ważnego”, powiedział Barnaby Joyce. Podcast „Prawo i przestępczość”. „Ludzie przyjeżdżają do Australii, a wy nie macie krętków, nie mamy wścieklizny, nie mamy gruźlicy bydła, nie mamy brucelozy…

„Mój tata był weterynarzem i spędziliśmy dużo czasu, dużo pieniędzy i dużo bólu, próbując usunąć te choroby z naszego kraju i Nie chcemy ich przywracać i nie chcemy nowych ludzi.

„W mojej okolicy, jeśli dostaniemy pryszczycę lub wściekliznę, ludzie się załamią. Będą ludzie, którzy stracą domy. Tak to jest poważne. Jeśli stracisz dom, jeśli stracisz dochód, czego się spodziewasz z sądu?

„Jak widzisz sprawiedliwość, jeśli zdajesz sobie sprawę, że jest sprawiedliwa?” Ktoś rażąco złamał prawo, ponieważ uważał, że jest trochę wyjątkowy?

Joyce dodał, że władze powinny rozważyć rolę, jaką odegrał wokół Hearda, w tym byłego męża Johnny’ego Deppa, w każdym krzywoprzysięstwie, które mogło zostać popełnione.

„Mam nadzieję, że jeśli to jest okazja, kiedy ktoś skłamał, to jest pierwszy. [there would be] Dokładne badanie, czy ktokolwiek o tym wiedział, był w tym współwinny lub udzielił porady na ten temat. „Myślę, że należy to zbadać” – powiedział.

READ  Wygląda na to, że Jennifer Lopez używa zaimków neutralnych płciowo, by przedstawić swojego syna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.