Alexander Volkanovski szuka drugiego tytułu, wraz z Holway

LAS VEGAS – Wygląda na to Aleksander Wołganowski Mecz przeciwko Maxowi Holloway zakończył się.

Mistrz wagi piórkowej UFC Pomyślnie obronił swój pas przed Holloway i rekord 3-0 przeciwko Hawajom. Obaj walczyli w sobotnim turnieju głównym UFC 276 na wyprzedanej T-Mobile Arena.

To był dominujący występ Volkanovsky’ego (25-1 MMA, 12-0 UFC), który przez ostatnie trzy lata był na szczycie ligi z Hollowayem.

„W tym turnieju była to trochę podróż” – powiedział Volkanovski dziennikarzom na konferencji prasowej po walce na UFC 276. „Odebranie pasa, rewanż, te rozmowy i wszystko, co było częścią mojej kariery, to tylko wzbogaca historię. To było trudne. Było wiele wzlotów i upadków. Miałem przez co przejść, ale dobrze jest w końcu położyć temu kres i uspokoić wiele osób.

Pomimo tego, że był mistrzem, wielu fanów i ekspertów uważało, że Holloway jest wciąż lepszy od Volkanovsky’ego i postrzegało go jako niekoronowanego mistrza kategorii wagowej. Volkanovski jest przekonany, że to już przeszłość i chce przejść do większych rzeczy.

Volkanovsky ujawnił, że mógł doznać złamanego ramienia podczas walki. Kontuzja może wpłynąć na oś czasu jego goli, ale ich nie zmienić.

„(Moje ramię) widzi, co się dzieje” – powiedział Volkanovsky. „Daje mi czas, aby zobaczyć, co się dzieje i zobaczyć, co dzieje się w mojej dywizji. Chcę być aktywny, ale jeśli to nie przeciwnicy, kontuzje mogą mnie trochę spowolnić. Ale poza tym muszę być aktywny i chcę mieć status podwójnego mistrza… Jak powiedziałem, mogę być aktywny i to udowodniłem. Co to jest, trzy walki w dziewięć miesięcy? Walczyłem trzy miesiące temu, a wielu mistrzów tego nie robi. Nie sądzę, żebym tak wcześnie zdobyła kandydata nr 1 i nie zajęła mi zajęcia, więc daj mi jeszcze jedną sekcję.

READ  „Daily Show” przedstawia najzabawniejszy moment procesu Alexa Jonesa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.