Alia Bhatt uśmiecha się podczas rytuału weselnego, Ranbir Kapoor nie może oderwać od niej wzroku na nowych zdjęciach

Coraz więcej zdjęć ze ślubu Ranbir Kapoor i Alii Bhatt pojawia się w Internecie, wydaje się, że fani szaleją. Teraz matka Alii, Soni Razdan, upuściła 3 nowe zdjęcia nowożeńców, na których można zobaczyć zarówno Ranbir, jak i Alię siedzącą i wykonującą rytuały weselne. Na jednym ze zdjęć Alia wykonuje rytuał upuszczania wody łyżką u stóp Pana Młodego Ranbira i ten piękny moment został uchwycony w aparacie. Wspaniała panna młoda uśmiechała się, podczas gdy pan młody wydawał się być nią oczarowany.

Sonny podszedł do jej rączki na Instagramie, pisząc: „Moje dżinsy… tak bardzo cię kocham”. Na jednym ze zdjęć Ranbir i Alia Pozowani uśmiechali się do kamery, podczas gdy w innym zmieniali strony, po których siedzieli i patrzyli sobie w oczy, trzymając się za ręce podczas rytuału weselnego. Wspaniałe zdjęcia z pewnością dają fanom wgląd w to, jak silna jest ich miłość do siebie. Sony udostępniło też specjalne rodzinne zdjęcie Karan Johar i Ayan MukerjiI Puneet Saini z całą rodziną Ranbir i Bhattów.

Zobaczcie nowe zdjęcia ślubne Alii i Ranbir:

Tymczasem na kameralne wesele wzięło udział tylko kilku bliskich przyjaciół i członków rodziny. Kareena Kapoor Khan i Saif Ali KhaW ceremonii wzięli udział N, Navya Naveli Nanda, Shweta Bachchan, Akash Ambani, Shluka Mehta, Akancha Ranjan, Anushka Ranjan, Ayan Mukerji, Karan Johar, Luv Ranjan i kilku innych przyjaciół.

Teraz, według doniesień, Alia i Ranbir zorganizują przyjęcie dla Industry Friends w sobotni wieczór. Podobno to miejsce jest luksusowym hotelem. Dzień po ślubie matka Ranbira, Neetu Kapoor, wznowiła pracę i została schwytana na planie reality show.

Przeczytaj także |Alia Bhatt Ranbir Kapoor otrzymuje słodki prezent ślubny: dwa nierozłączne konie nazwane „Ranbir Alia”, Pooja Bhatt reaguje

READ  Kourtney Kardashian przyjmuje nazwisko Travisa Parkera na Instagramie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.