Annie Wershing, aktorka w 24 filmach, Marvel’s Runaways nie żyje w wieku 45 lat – Rolling Stone

Annie WershingKto jest Sfotografowany przez Renee Walker na 24 i Leslie Dean w Marvel’s uciekinierzy, Śmierć. Miała 45 lat.

Przedstawiciel aktorki potwierdził Hollywoodzki reporter Ann Werching, u której w 2020 roku zdiagnozowano raka, zmarła w niedzielę w Los Angeles.

„W duchu tej rodziny jest dziś przepastna dziura. Ale zostawiła nam narzędzia, aby ją wypełnić” – powiedział jej mąż, Stephen Voll, w internetowym oświadczeniu. THR. „Zdziwiłeś się w jednej chwili. Nie potrzebowałeś muzyki do tańca. Nauczyłeś nas, żeby nie czekać na przygodę, która cię znajdzie. Idź, znajdź ją. Jest wszędzie.” I wrócimy, aby go znaleźć.

„Kiedy prowadziłem naszych chłopców, miłość jej prawdziwego życia, krętym podjazdem i ulicą, krzyczała Żegnaj! Dopóki nie znaleźliśmy się poza zasięgiem słuchu i nie weszliśmy w świat” – kontynuował. „Ciągle dzwonię. Żegnaj, przyjacielu. „Kocham cię, twoja mała rodzinko…”

Wersching miał stałą rolę w 24, gdzie zagrała agenta specjalnego FBI u boku Jacka Bauera Kiefera Sutherlanda w siódmym i ósmym sezonie serialu. Grana także przez Julię Brasher – powracającą rolę w Krzak Wystąpiła w pierwszych dwóch sezonach oraz w sezonie 7. Marvel’s uciekinierzy Wcieliła się w Leslie Dean, pół-kosmiczną matkę Karoliny, pojawiając się w trzech sezonach. Jej najdłużej działającą rolą była Amelia Joffe Szpital publicznyWystąpiła w 80 odcinkach.

Podczas gdy była znana ze swoich ról telewizyjnych – które obejmowały także gościnne występy w programach takich jak AniołI Boston prawnyI CzarI Frasera, i nie tylko — pracowała również nad głosem w grach wideo. Warto zauważyć, że zapoczątkowała rolę Tess w grze wideo w 2013 roku, Ostatni z nas.

pospolity

Urodzona i wychowana w St. Louis, Wersching rozpoczęła swoją karierę w produkcjach teatralnych, zanim rozpoczęła studia na Uniwersytecie Millikin, gdzie uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie teatru muzycznego. Odbyła również tournée po produkcjach Wszystko idzie I Kolęda.

Jej ostatnie role obejmowały powtarzające się role królowej Borg w Star Trek: Picard Fotografia autorstwa Rosalind Dyer debiutant debiutant.

READ  Bad Guys, „Sonic 2” z łatwością pokonał „Fantastic Beasts” — The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *