Apple może dziś ogłosić „Mac Studio” i „Studio Display”

Dzisiejsze wydarzenie Apple może zobaczyć ogłoszenie zupełnie nowego „Mac Studio”, a także nowego samodzielnego wyświetlacza, prawdopodobnie zwanego „Studio Display”, zgodnie z różnymi plotkami i tweetami z ostatniej chwili od Apple. Bloomberg Mark Gorman.

Mówi się, że nowy Mac jest mniejszy niż Mac Pro, ale mocniejszy niż Mac mini, co może uczynić go małym, samodzielnym komputerem przeznaczonym dla profesjonalistów. Nazwa „Mac Studio” pojawiła się po raz pierwszy w formacie Raport z zeszłego tygodnia z 9to5Mac. Tymczasem nowy ekran (który może być modelem „Studio Display” jest taki 9to5Mac donoszą) będzie działać w systemie iOS i będzie zasilany przez jeden z chipsetów firmy Apple z serii A, które zazwyczaj można znaleźć w iPhone’ach i iPadach. Dokładne specyfikacje wyświetlacza są niejasne, ponieważ raporty mówią, że Apple pracuje zarówno nad modelami 5K, jak i 7K.

Gurman donosi, że oba urządzenia są „gotowe do pracy”, dlatego dziś oczekuje ogłoszenia. Ale w poprzednim tweecie wspomniał, że Apple planuje wydać drugie odejmowanie W maju lub czerwcu mogą zostać wydane dodatkowe komputery Mac.

Ming Chi KuoInnym źródłem wiarygodnych plotek o Apple, jest również przekonanie, że Apple ma w tym roku mocniejszego Maca mini, do którego, jak sądzi, dołączy „niedrogi” 27-calowy wyświetlacz. Jednak jego tweet nie powiedział, czy spodziewał się, że zostaną ogłoszone w tym tygodniu, wskazując jedynie, że spodziewa się, że przybędą w tym roku.

Gurman’s Mac ات Prognozy Pochodzi ze stycznia 2021 r., kiedy wspomniał, że Apple ma w przygotowaniu nowy Mac skierowany do profesjonalistów i będzie „o połowę mniejszy” od obecnego Maca Pro. „Projekt będzie miał głównie aluminiową obudowę i może wywołać nostalgię” Kostka Power Maca G4”, pisał wówczas.

READ  Google Pixel Watch przecieka w fotorealistycznych obrazach [Gallery]

W tym samym artykule ze stycznia 2021 r. Gorman donosi również, że Apple zaczął opracowywać tańszą alternatywę za 5000 USD i 6000 USD. Wyświetlacz Pro XDR Skierowane do konsumentów, a nie profesjonalistów. W tweecie z tego tygodnia Gurman poinformował, że Apple może opracowywać dwa wyświetlacze: niższy model 5K i następcę obecnego Pro Display XDR o rozdzielczości 7K. Jeśli przewidywania Kuo i Gurman są trafne, wygląda na to, że jesteśmy na dobrej drodze, aby zobaczyć ogłoszony dzisiaj model 5K.

Nowe zewnętrzne „Mac Studio” i „Studio Display” mogą zostać ogłoszone podczas wydarzenia, które ma skoncentrować się na nowym iPhonie SE obsługującym 5G, a także będzie wyposażony w zaktualizowany iPad Air z obsługą 5G. tutaj Pełne podsumowanie tego, czego się spodziewać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *