Arabia Saudyjska pokonuje Argentynę i Messiego w historycznym mundialu

The Mistrzostwa Świata 2022 Wtorek trwa z ArgentynaKrólestwo Arabii Saudyjskiej Przesyłając strumieniowo na FS1, zapewniamy Ci każdy moment, który musisz zobaczyć od początku do końca!

Lionel Messi Szybko wywarł wpływ na Argentynę w piątym meczu otwierającym Mistrzostwa Świata – i być może w finale, strzelając z rzutu karnego w 10. minucie.

Messi dołącza do Antonio Carvajala, Lothara Mateusa i Rafaela Marqueza jako jedyni gracze, którzy wystąpili na pięciu mistrzostwach świata, a także do Pelego, Uwe Sellera i Miroslava Klose. Cristiano Ronaldo Są jedynymi zawodnikami, którzy strzelili gola na czterech mundialach. Messi jest pierwszym Argentyńczykiem, który osiągnął którykolwiek z tych dwóch wyczynów.

może możesz być Misja definiuje dziedzictwo W Katarze dla jednego z największych piłkarzy wszechczasów Jego starożytny i współczesny rywali Portugalia Ronaldo.

Możesz obejrzeć ten mecz i Każda gra turniejowa na FOX Sports Family of Networks — oficjalny partner nadawczy w języku angielskim w USA — aplikacja FOX Sports i FOXSports.com. Ty również możesz Streamuj pełne powtórki meczów za darmo na Tubi.

Oto najlepsze zagrania wtorkowej fazy grupowej.

Argentyna kontra Arabia Saudyjska

Druga minuta: bardzo blisko wczesnej bramki!

Pierwszego strzału na bramkę Messiemu zajęło nieco ponad 100 sekund gry na Mistrzostwach Świata 2022, ale bramkarz z Arabii Saudyjskiej popisał się niesamowitą interwencją obronną. Mohammeda Al Owaisa Utrzymałem grę bez punktów.

Minuta 10: Pozwól mu się ponownie przedstawić

Po tym, jak Argentynie przyznano rzut karny po VAR w 10. minucie, Messi przyspieszył iz łatwością strzelił swojego pierwszego gola na Mistrzostwach Świata 2022.

Lionel Messi strzela dośrodkowanie w dziesiątej minucie, dając Argentynie awans 1:0 nad Arabią Saudyjską

Argentyńczyk Lionel Messi zdobył rzut karny w 10. minucie po faulu Mohameda Kanu z Arabii Saudyjskiej.

READ  Project Giants wybiera 2022: Nowy Jork spada dwukrotnie, WR wybiera Wan'Dale Robinson 43.

Dwudziesta druga minuta: Messi prawie ponownie zdobył bramkę!

Argentyński gwiazdor wyglądał, jakby odsunął się od swojego drugiego gola w meczu, ale był prawie na spalonym. Werdykt sędziego asystenta wideo został utrzymany w mocy.

Dwudziesta siódma minuta: ostatnie bliskie trafienie

Po tym Argentyna szukała drugiego gola Lautaro Martineza Rezultatem była również wąska reguła spalonego.

35. minuta: Znowu spalony

Argentyna strzeliła gola do siatki cztery razy w pierwszej połowie, ale rzut karny Messiego w 10. minucie pozostaje jedynym faktycznym wynikiem dzięki trzem golom anulowanym przez spalonych.

Według OptaAnalyst Argentyna była już siedem razy złapana na spalonym w tym meczu. Była to ostatnia drużyna, która miała więcej w meczu Pucharu Świata Holandia przeciwko. Kostaryka w 2014 roku z 13 wezwaniami spalonych.

49. minuta (pierwsza połowa dogrywki) to duża strata dla Saudyjczyków

saudyjski kapitan Salmana Al-Faraja Upadł z widoczną kontuzją przed przerwą. Ponieważ Saudyjczycy już znajdują się pod presją dzięki wczesnemu golowi Messiego, może to być poważny cios dla szans słabszego na wywołanie zdenerwowania.

Minuta 48 (druga połowa): Arabia Saudyjska ogranicza!

Saudyjski Saleh Al-Shehri prowadzi piękną piłkę, aby wyrównać wynik jednym golem i nagle Argentyna depcze im po piętach.

Minuta 53: Arabia Saudyjska prowadzi!

Saudyjczycy nagle zapukali do drzwi jednej z największych niespodzianek mistrzostw świata w historii, po laserze Salem Al-Dosari, aby przejść 2-1.

63. minuta: Świetny blok utrzymuje prowadzenie Saudyjczyków

Kolejna znakomita interwencja Mohammeda Al Owaisa zapewniła prowadzenie Arabii Saudyjskiej, gdy Argentyna dążyła do wyrównania.

83. minuta: Messi prawie spudłował

Argentyna nadal nie mogła się doczekać wyrównania i uniknięcia katastrofalnej niespodzianki, ale rzut wolny Messiego przeleciał nad poprzeczką i dwie minuty później uderzył głową, którą obronił Al Owais.

READ  Źródła – Brown zabierze na trening weterynarza QB Joe Flacco

92. minuta: szalona obrona

Niesamowita obrona linii obrony Arabii Saudyjskiej zapewnia im przewagę, podczas gdy Argentyna nadal naciska na bramkę:

Minuta 101: Kolejny Saudyjczyk ratuje niespodziankę!

Al Owais po raz kolejny olśniewająco obronił wyskok, pomagając Arabii Saudyjskiej w jednym z największych zmartwień w historii mistrzostw świata nad Argentyną.

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo tutaj.

Uzyskaj więcej dzięki Mistrzostwom Świata FIFA 2022 Śledź ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko