Arizona Cardinals, AJ Green zgadzają się na roczną umowę

Arizona Cardinals przywraca szeroki odbiornik weterana AJ Zielony Zapowiedział roczny kontrakt, ogłosił w czwartek.

Warunki umowy nie były dostępne.

W zeszłym sezonie Zielony zbliżył się do sezonu na 1000 jardów od jego ostatniego w 2017 roku. W 2021 zakończył z 848 jardami i trzema przyłożeniami w 54 chwytach.

Jednym z powodów, dla których Green podpisał z Cardinals, była możliwość bycia numerem 2 z tyłu DeAndre Hopkinspo raz pierwszy w swojej karierze nie był najlepszym atakującym biorcą.

Wkrótce znalazł rolę w zbrodni w Arizonie. Jednak pod koniec grudnia trener Cliff Kingsbury przyznał, że nie wykonał wystarczająco dobrej roboty, doprowadzając piłkę do Greena.

Green, który w lipcu kończy 34 lata, celował 5,75 razy na mecz. Skończył z moimi dwoma meczami na 100 jardów, w tym swoją pierwszą grą od 2018 roku.

Obawy o jego trwałość zostały uciszone. Po opuszczeniu sezonu 2019 z powodu kontuzji kostki rozegrał 16 meczów w każdym z ostatnich dwóch sezonów.

Green podpisał roczną umowę z Cardinals w ich ostatnim poza sezonem, o wartości 6 milionów dolarów. Po raz pierwszy w swojej karierze Green znalazł się w koszulce innej niż Cincinnati Bengals.

Jest drugim w historii bengalskiej franczyzy pod względem otrzymania jardów (9430), przyjęć (649) i przyłożeń (65) w 127 meczach.

READ  Koszykówka Indiana vs Miami aktualizacje na żywo, podkreśla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *