Aroldis Chapman odszedł z listy Yankees za brak prób

Nowy Jork – lojalny wobec Yankees Aroldis Chapman Został zdyskwalifikowany z Major League Soccer po ominięciu obowiązkowego treningu, co skutkowało grzywną i potencjalnie zakończeniem siedmioletniego okresu All-Star w Nowym Jorku.

34-letni miotacz ognia mógł nie być na liście 26-osobowej w najlepszej z pięciu serii przeciwko Cleveland, która rozpoczyna się we wtorek wieczorem z powodu nieregularnych występów i niespójnej mechaniki.

Chapman, który nie bronił piłki od 17 maja, miał uderzyć w piątek na boisku na Yankee Stadium, ale zespół powiedział, że zamiast tego był w Miami. Po rozmowie z Chapmanem, menedżer Aaron Boone powiedział dyrektorowi generalnemu Brianowi Cashmanowi, że nakazał melonikowi trzymanie się z dala od klubu.

– Myślę, że zastanawiał się, czy będzie na liście, czy nie – powiedział Boone.

Chapman zakłócił i tak już wyczerpanego Bullpupa, kiedy pojawił się na liście kontuzjowanych od 24 sierpnia do 16 września z kontuzją nogi spowodowaną zrobieniem tatuażu.

„Szkoda, że ​​nie było go tutaj w piątek” – powiedział Cashman w niedzielę. „Oczywiście rozczarowujące, ale jednocześnie nie byłem zaskoczony tym, jak wszystko zaczęło się w trakcie sezonu. Więc na początku było to zaskakujące, trochę szokujące, ale po tym, jak szok mija, kiedy dodasz wszystko w górę, nie ma się co dziwić.Jest kilka pytań o to, czy był zaangażowany w akcję przez krótki czas, czy werbalnie potwierdził, że tam jest, ale czasami czasowniki nie pasują do tych słów.”

Cashman, który pracował z Yankees od 1986 roku, nie pamiętał innego zawodnika, który przegrał trening. W październiku 2015 roku zawodnik New York Mets Matt Harvey opuścił trening na trzy dni przed otwarciem Division Series jego drużyny.

Agent Chapmana, Scott Shapiro, powiedział, że on i jego klient nie mieli żadnych komentarzy. Chociaż Jankesi nie wykluczyli Chapmana w późniejszych rundach, pozostawili wrażenie, że jego powrót jest mało prawdopodobny.

READ  Colin Morikawa, Jordan Spieth wśród Davis Love III, który zapełnił listę skumulowaną US Presidents Cup

w innych wiadomościach, Matt Carpenter Prawdopodobnie został wymieniony jako wyznaczony napastnik po tym, jak wyzdrowiał ze złamanej lewej stopy, którą doznał 8 sierpnia. Andrzej Benintende Po operacji wciąż ma długą szansę na naprawę złamania prawego nadgarstka. Zbawiciel Glina Holmes Będzie on wymieniony, ale może nie być dostępny dla otwieracza, kiedy wróci po zastrzyku z kortyzonem 29 września, aby leczyć stan zapalny w prawym stożku rotatorów.

gracz DJ LimaheuPozycja gracza nie została określona, ​​ponieważ próbował pokonać swój drugi bolący palec u nogi, co doprowadziło do jego występu na 18 planszach po 4 września.

Gerrit Cole Yankees rozpoczną mecz otwarcia we wtorek wieczorem, a następnie Nestor Cortes w grze 2 i Louis Severino W grze 3. Boone skłania się do trzyosobowej rotacji przeciwko mistrzowi AL Central, który w pierwszej rundzie wyrzucił dwa mecze z Tampa Bay. Jameson Telon Domingo Germain będzie pracował nad rozwiązaniem problemu.

Chapman wykonał 315 obrońców w 13 głównych sezonach ligowych z Cincinnati, Chicago Cubs i Yankees i został wybrany siódmym wyborem All-Star w zeszłym roku. Ale w tym roku ma ERA 4,46 i 28 spacerów w biegach 36⅓.

Boone i Cashman nie powiedzieliby, czy Chapman miał szansę znaleźć się na liście ALDS przed wypadkiem.

„Kiedy jesteś przyzwyczajony do bycia nadludzkim, a potem radzisz sobie z przeciwnościami losu, myślę, że ludzie radzą sobie z tym inaczej. A ten rok był dla niego walką” – powiedział Cashman. „Ta gra nie jest łatwa, ale nie musisz ponownie utrudniać jej, nie stawiając się na obowiązkowy trening, dla siebie, gdy walczysz o post-sezon, a także dla swoich kolegów z drużyny, którzy są tam teraz walczy o to, abyś był gotowy, kiedy cię o to poproszą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.