Artysta Universal Studios Hollywood trafił do szpitala po wypadku kaskaderskim w WaterWorld

International City, Los Angeles (CABC) – Hollywoodzki aktor Universal Studios pozostaje w szpitalu po nagłym wypadku na planie Wodnego Świata.

Według rzecznika Universal Studios Hollywood, stało się to podczas pokazu w poniedziałkowe popołudnie. Pierwsze telefony informowały o możliwym zatonięciu.

„Nasze myśli są z nim, gdy otrzymuje opiekę” – powiedział rzecznik. Trwa sprawdzanie szczegółów związanych z wydarzeniem.

Daisy Angiano, która była jednym z gości oglądających przedstawienie, powiedziała, że ​​performer był na jednej z wież i w ramach występu wpadł do wody.

„Myślałam:„ O mój Boże, może coś lub ktoś tonie ”- wspomina. Możliwe, że to on spowodował upadek. Czy coś się stało? „.

Angiano uchwyciła dramatyczną scenę telefonem komórkowym, mówiąc, że to podczas sceny serialu czarny charakter zapalił się i wpadł do wody w pobliżu wielkiego finału.

„To była pełna sala, jak to się stało na oczach wszystkich” – powiedziała.

Angiano powiedziała, że ​​widziała członka obsady biegnącego po kamizelkę ratunkową. Jej wideo pokazało kilka osób ciągnących wykonawcę na zaplecze.

„Wszyscy w załodze i załodze robią to razem, aby nie pozwolić tej osobie umrzeć” – powiedział Angiano. Był nieprzytomny podczas wyciągania z wody.

Pokaz zostaje ostatecznie odwołany, a goście zabrani. Angiano, która powiedziała, że ​​w każdy poniedziałek chodzi do Universal Studios Hollywood, powiedziała, że ​​nigdy nie spodziewała się, że podczas jej ulubionego programu wydarzy się coś tak traumatycznego.

„Pomysł na to, że doznają kontuzji, jest bardzo niski, ponieważ robią to od tak dawna” – powiedziała.

Status wykonawcy jest nadal nieznany.

Prawa autorskie © 2023 KABC Television, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Steven Spielberg krytycznie odnosi się do rewizji starszych filmów dla współczesnej publiczności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *