Austin Riley rozbija parę 450-stopowych butów w Atlancie

ATLANTA — Austin Riley rozgrzał się w ciągu ostatnich kilku dni, a następnie wybuchł w burzliwy sposób w czwartek wieczorem, gdy Braves pokonali 8-5 Phillies na Truist Park.

Riley zwrócił na siebie uwagę dwoma brutalnymi biegami, ale home run Braves przyczynił się do decydującego zwycięstwa w trzech biegach. Marcel Ozuna, który strzelił gola w drugiej rundzie, podwoił się, zanim strzelił gola w drugim biegu singla Travisa D’Arno. Rola d’Arnauda została zmniejszona, ponieważ Ozuna miał najwięcej startów, a DH i Sean Murphy zajmowali się większością obowiązków związanych z łapaniem.

Ale d’Arnaud nadal zapewniał wartość, walcząc o drugie miejsce Michaela Harrisa na tej ważnej ósmej pozycji.

„Uwielbiam trochę Travy” – powiedział Riley. „Jest jedyny w swoim rodzaju, po prostu jest graczem zespołowym”.

Podczas gdy Braves świętowali swoje drugie zwycięstwo z rzędu, Riley wrócił do formy, którą pokazał, kiedy został uznany za 10 najcenniejszych graczy National League w ciągu ostatnich dwóch sezonów. Weteran bazowy osiągnął 0,948 OPS w swoich pierwszych 17 meczach, a następnie osiągnął wynik 0,548 OPS w kolejnych 22 meczach.

Ten miesięczny kryzys został umieszczony w lusterku wstecznym. Riley osiągnął .349 z 1.047 OPS w 11 meczach od tego czasu.

„Był ważną częścią tego zespołu, odkąd tu przybyłem [in 2020]— powiedział Darno. „Obserwowanie, jak odwraca sytuację po tej małej walce, którą stoczył, jest dla nas ogromne w przyszłości”.

Prawy obrońca Braves, Ronald Acuna Jr., w 2018 roku zdobył drugie miejsce pod względem liczby homerów z ponad 150 metrów. Ale nigdy nie zrobił tego, co zrobił Riley w czwartek, kiedy trafił 459-metrowego homera od Aarona. Nola w pierwszej rundzie, a następnie uderzył weterana Phillies z 458-metrowym singlem w piątej.

W rzeczywistości d’Arnaud ma na swoim koncie dwa z nich, jeden trafiając Davida Price’a w 2019 roku, a drugi przeciwko Maxowi Scherzerowi w 17. Jednak trafienie dwóch osób tak daleko w meczu jest dość rzadkie.

W rzeczywistości Riley stał się dopiero trzecim graczem, który osiągnął home runy na odległość ponad 455 stóp w meczu, odkąd Statcast zaczął śledzić te dane w 2015 roku. Pozostali to Trevor Story Rockies (5 września 2018) i Willson Contreras Cubsa (13 września 2018 r.) 2019). . Charlie Blackmon z Kolorado (12 maja 2019 r.) jest jedynym innym graczem, który trafił w parę pnączy na odległość większą niż 450 stóp w grze. Blackmon i Story poradzili sobie na przyjaznym uderzeniu Coors Field.

Było to trzecie i czwarte najdłuższe trafienie Rileya. Uderzył home run na 473 stóp w St. Louis 3 kwietnia.

„Największym błędem było postawienie mnie ponad talerzem” – powiedział Riley. „To posprzątało. To baseball. Ta gra ma swoje przypływy i odpływy. To kwestia pracy każdego dnia i starania się być najlepszą wersją siebie.”

To dodało Rileyowi pierwszą grę deblową w roku i piątą w karierze do tego bardzo produktywnego tygodnia. Ma cztery dublety i dwa homery w ostatnich czterech meczach (14 na nietoperzach).

To zdecydowanie nie był dobry czas na przyjazd Noli do miasta. Riley ma teraz 20 na 45 z pięcioma homerami przeciwko Phillies Hurler.

„On jest dobrym pałkarzem” – powiedziała Nola. „Nie omija wielu piłek, które przerzucam przez talerz”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *