AXL ROSE nazywa Władimira Putina „okrutnym, kłamcą, morderczym, drobnym człowiekiem o przestarzałych ambicjach”

Axel Róża skrytykował rosyjskiego prezydenta Prezydent Rosji Władimir Putin i dostosowane pistolety nie kwiatyWłaśnie ukończyłem europejską trasę późno wojownicy fu perkusista Taylor Hawkins. w Świergot Oświadczenie oznaczające koniec wyprawy, Axl jak dzięki GN’REuropejscy fani, aby okazać „miłość i wsparcie” narodowi ukraińskiemu, któremu Wzrosło wierny „Wojna domowa” na wystawach. Wzrosło Pochwalił także „szlachetną i przerażającą walkę o wolność” Ukrainy i potępił włóż toRząd jako „coraz bardziej totalitarny reżim kierowany przez bezwzględnego, kłamcę, morderczego człowieczka z przestarzałymi ambicjami i bez szacunku dla ludzkiego życia”.

Wzrosło Napisał: „Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przybyli na wystawy r w Europie! Byłeś niesamowity! Mamy nadzieję, że podobał ci się i mamy nadzieję, że zobaczymy cię ponownie wcześniej niż później! Chcę również podziękować wszystkim w Londynie za bycie więc zrozumienie wyzwań r i ponownie przepraszam fanów r w Szkocji za konieczność odroczenia występu r. Zmiana harmonogramu lub zmuszanie do anulowania rzeczy, które zostały zrobione w nieznacznym stopniu, zwłaszcza z publicznością r, skala przedsięwzięcia i wszyscy z fanów, miast, miejsca, promotorów, ekip i wszystkich zaangażowanych zostali potraktowani bardzo poważnie.

Kontynuował: „Chciałbym podziękować Carrie Underwood i jej zespołowi za przybycie do Wielkiej Brytanii na koncerty w Tottingham!! rzeczywiście!!! ona jest niesamowita!! W tym przypadku prawdziwy zbawiciel!! Przynajmniej ktoś potrafi śpiewać!!

„To tylko prosty gest, żenujące jest zmaganie się z powagą czegoś takiego, ale starając się okazać szacunek, chcielibyśmy zadedykować tę trasę naszemu przyjacielowi Taylor Hawkins. Taylor Był naprawdę wspaniałym facetem i zawsze wspaniale było go zobaczyć! Od kilku lat to świetna część zawsze zapraszającego koncertowania! To szokująca rzecz, a serca wychodzą naprzeciw jego rodzinie, przyjaciołom, kolegom z zespołu i wszystkim, którzy go kochają.

„Chciałbym również podziękować wszystkim za okazanie takiej miłości i wsparcia podczas podróży narodowi Ukrainy i ich szlachetnej i przerażającej walce o wolność przeciwko rosnącemu tyranicznemu reżimowi prowadzonemu przez okrutnego, kłamcę, który walczył z przestarzałymi ambicjami i nie szacunek dla ludzkiego życia.

READ  Wypadek na imprezie w Hongkongu: zapasowa tancerka lustrzana na oddziale intensywnej terapii po malowaniu spadła

„Nie mogę się doczekać spotkania ze wszystkimi w Ameryce Południowej!! Do zobaczenia wkrótce!!!”

Trochę pistolety nie kwiaty Fani, którzy uczestniczyli w dwóch koncertach zespołu w londyńskim Tottenham Hotspur na początku tego miesiąca, skarżyli się, że drzwi otwierają się z dwugodzinnym opóźnieniem i różnymi problemami z dźwiękiem podczas GN’R występy, utrudniające słuchanie ludziom z tyłu sali Axlśpiewanie. Na drugiej imprezie 2 lipca Wzrosło Powiedział tłumowi, że „ma problemy” ze swoim głosem, zmuszając go do: pistolety nie kwiaty Aby zagrać zestaw składający się z 19 utworów, z pominięciem podstawowych elementów koncertowych, takich jak „listopadowy deszcz”co robiono za każdym razem GN’R ukazujący się od 2016 roku.

pistolety nie kwiatyEuropean Tour zakończył się 15 lipca w Hanowerze w Niemczech. Zespół powróci we wrześniu do Ameryki Południowej.

pistolety nie kwiaty Rozpoczęła swoją długo oczekiwaną i bardzo oczekiwaną trasę koncertową z The Club Show w kwietniu 2016 roku w Hollywood oraz występami w Las Vegas i na festiwalu Coachella w Kalifornii.

pistolety nie kwiatyWycieczka zjazdowa z udziałem członków klasycznego składu pomniejszyćGitarzysta, Duff McCagan A Wzrosło Napędzany przez gitarzystę Ryszard Fortusperkusista Frank Ferrerklawiszowiec oszołomiona trzcina Drugi klawiszowiec Melissa Reese.

pistolety nie kwiaty Wydał nowy album z czterema utworami, „Twarda szkoła”, w lutym. napięcie, które jest ograniczone do pistolety nie kwiatyW oficjalnym sklepie znajdują się dwa nowe utwory wydane przez grupę w zeszłym roku – utwór tytułowy oraz „głupi” (stylizowany jako „ABSUЯD”) – Oprócz wersji na żywo „nie płacz” A „jesteś szalony”.

Zespół podobno pracuje teraz nad nowym albumem studyjnym – pierwszym Under pistolety Baner od 2008 „Chińska demokracja” I pierwszy w swoim rodzaju WzrosłoA pomniejszyć A Macagan Od 1993 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *