Będzie to pierwszy mecz piłki nożnej Texas A&M z Teksańczykami na Kyle Field

Destin, Floryda – Texas A&M nie wie, w którym roku wznowi swoje popularne rozgrywki piłkarskie z Teksańczykami. Nie później niż w 2025, ale może w 2024. Aggies dokładnie wiedzą, gdzie będzie gra.

„Nie wyobrażam sobie atmosfery, kiedy ten mecz jest rozgrywany” – powiedział Kronice Czwartek podczas wiosennych spotkań SEC, dyrektor sportowy A&M Ross Björk. – Odbędzie się w Kyle Field.

Ostatnie spotkanie między Aggies i Longhorns odbyło się również na College Station w 2011 roku. Bjork powiedział, że stary harmonogram nie ma wpływu na to, co nazwał „nowym dniem” — Teksas i Oklahoma oficjalnie dołączą do Konferencji Południowo-Wschodniej do 1 lipca 2025 r. ale może rok wcześniej.

„To zupełnie nowy dzień, to zupełnie nowa liga i zupełnie nowy format” – powiedziała Bjork o A&M, która była gospodarzem pierwszego meczu ze starą Southwest Conference i jej rywalem z Big 12, grając w ten sposób mecze z Kyle’a. Pole. „To dla nas coś ważnego”.

przechowywanie sabotażu: Jimbo Fisher Big o odnowieniu rywalizacji piłkarskiej A&M-Texas

Jako nowicjusz w lidze obok Sooners, Longhornowie i tak nie mają nic do powiedzenia we wczesnej tabeli ligowej, dodał Bjork.

„Wiedzieli, że będą bardzo, bardzo szczęśliwi, mogąc znaleźć się w SEC, dlatego podjęli ten krok” – powiedziała Bjork. „Wezmą wszystko (mogą to mieć) … i nie mają w tym czasie żadnego głosu. To tylko obecne członkostwo.”

Dodał, że dyrektor sportowy UT Chris Del Conte i dyrektor sportowy OU Joe Castiglione uczestniczyli – z daleka – w niektórych wiosennych spotkaniach SEC w tym tygodniu.

„Wiedzą, jakie modele są omawiane”, dodał Bjork, mówiąc, czy SEC wybierze harmonogram ligowy na dziewięć lub osiem meczów, gdy stanie się konferencją dla 16 członków. (Ale) nie mają (oficjalnie) głosu do 1 lipca 2025 r.”

READ  Britney Greiner: Ambasada USA w Moskwie uznała koszykarza „w dobrej formie” po uzyskaniu dostępu do konsulatu

O ile oczywiście nie dołączyli do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd rok temu, ale obecnych 14 członków i tak zagłosuje do tego czasu nad nadchodzącymi harmonogramami.

Tak więc fani A&M mogą spodziewać się domowego meczu, który poprawi rywalizację, a fani UT mogą spodziewać się krótkiej podróży w czasie, który ma być ponownie weekendem Święta Dziękczynienia w sezonie zasadniczym.

„Atmosfera będzie teraz nie do opisania, jeśli chodzi o to, ile osób będzie oglądać, ile osób będzie próbowało zdobyć bilety na ten mecz, ile osób otrzyma bilety, aby po prostu stać” – powiedziała Bjork. . „To będzie epicki rewanż o wspaniałe zawody, a kiedy tak się stanie, Kyle Field będzie odpowiednim miejscem”.

UT prowadzi wszech czasów w serii 76-37-5. Teksańczycy w czwartek odmówili skomentowania potwierdzenia przez Bjork, że A&M będzie gospodarzem meczów w serii.

Bjork powiedziała również, że od zeszłego roku A&M opowiada się za przyszłym modelem planowania, który daje Aggies i pozostałym 15 członkom — gdy dołączą UT i OU — szansę na posiadanie więcej niż jednego rocznego konkurenta.

Po zakończeniu wiosennych spotkań SEC w tym tygodniu pozostawiono dwa modele: rozgrywanie dziewięciu meczów ligowych każdego roku z trzema stałymi zawodnikami – co wydaje się być faworytem – lub kontynuowanie obecnych ośmiu meczów ligowych z jednym stałym zawodnikiem. Żaden z pozostałych scenariuszy nie zawiera takich podziałów jak obecna forma zachodnia i wschodnia.

„Nadal mamy kilka pytań do odpowiedzi” – powiedział komisarz SEC Greg Sankey podczas ostatniego połączenia w sprawie przyszłego harmonogramu. „Mamy więcej pracy do wykonania”.

W dziewięcioosobowym trybie gry, w czteroletnich cyklach, na zmianę będzie się zmieniać sześciu wrogów. W grze w ośmiu rozgrywkach siedmiu wrogów będzie się zmieniało w czteroletnich cyklach.

„Kiedy ekspansja (ogłoszenie) miała miejsce zeszłego lata, wiedzieliśmy, że w tym czasie krążyły formaty rozgrywek i interwałów piłkarskich” – powiedział Bjork. „Dla nas im więcej treści SEC możemy uzyskać, tym większą wartość. Byliśmy naprawdę kibicami w dziewięciu meczach od początku, aż do wprowadzenia 10 w sierpniu zeszłego roku.”

READ  Aktualizacje Kentucky Derby | Longshot Rich Strike się opłaca

Aggies pod wodzą trenera Jimbo Fishera mają miłe wspomnienia z rozegrania ponad ośmiu meczów ligowych w ciągu roku, po wygranej 9:1 w 2020 roku podczas pandemicznego sezonu chudego. Rozegrali dziewięć meczów SEC, przegrywając tylko z ewentualnym mistrzem kraju Alabamą, pokonując Północną Karolinę na Orange Bowl. Ranking Aggies nr 4 w najnowszym sondażu Associated Press osiągnął najwyższy wynik od zdobycia krajowego tytułu w 1939 roku.

„Jeśli spojrzysz na rankingi telewizyjne, wrażenia fanów, stadiony, które prowadzą kraj pod względem frekwencji, występują w najwyżej ocenianych meczach telewizyjnych – ludzie pragną zawodów SEC” – powiedział Bjork.

Dodał, że nowojorski mężczyzna w Hilton Sandestin Café w czwartek rano nie miał pojęcia, że ​​w hotelu odbywają się wiosenne posiedzenia Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, ale był zachwycony, gdy się dowiedział.

Bjork powiedział, że nieznajomy powiedział mu: „Nie ma czegoś takiego jak futbol amerykański”. „To wszystko, co oglądam”.

Bjork powiedział, że spodziewa się, że CFP rozszerzy się z obecnych czterech zespołów do ośmiu, 12, a nawet 16 – prawdopodobnie po sezonie 2026, co pomoże również w rozwoju dziewięcioosobowego modelu SEC.

Powiedział, że w formacie ośmiu meczów UT i OU planują być stałymi rywalami, a A&M zostanie połączony z LSU. Harmonogram dziewięciu meczów pozwala Aggies na grę w Texas, LSU i prawdopodobnie program taki jak Arkansas, stary wróg SWC, w każdym sezonie.

„W ten sposób zapewniamy, że gramy w Teksasie każdego roku. Więc akceptujemy to i chcemy iść naprzód” – powiedział Bjork.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.