Billie Eilish mówi, że użyła sobowtóra w wabiku podczas występu na Coachelli w 2022 roku

Billie Eilish Ma tajemnicę, którą może podzielić się ze swoim występem na Coachella 2022.

Podczas ostatniego wywiadu w dniu „Pokaz Matta WilkinsonaEilish ujawniła, że ​​używała swojego „podwójnego ciała” przez krótki czas podczas występów na dorocznym festiwalu muzyki i sztuki.

Eilish podzielił się: „Zaczynając od Coachelli, miałem podwójne ciało, jednego z tancerzy w programie”. „Nosiłem ją na pokazowy wygląd, który nosiłem wcześniej. Dostaliśmy czarną perukę, włożyliśmy do niej bułeczki, daliśmy jej maskę i okulary przeciwsłoneczne, a ona założyła moje buty i skarpetki”.

„Położyłam go z tyłu sceny i stałam tam, podczas gdy światła były włączone i wszyscy myśleli, że to ja”, powiedziała. „I nikt nie wiedział, że to nie ja, dosłownie nikt nie wiedział. A kiedy tam jest, noszę tylko duży czarny płaszcz, kurtkę drogową, kaptur i tylko okulary”.

Temat przebrania pojawił się po tym, jak Wilkinson zapytał artystkę, czy zakamuflowała się, gdy nie śpiewała na scenie, aby oglądać innych muzyków występujących na festiwalach.

„Tak, ale wtedy byłem inną osobą i nie wyszło! Robiłem to, czasami w różnych miejscach i naprawdę miło jest, kiedy możesz to zrobić” – odpowiedział Eilish.

Na początku tego miesiąca młody artysta wypuścił nowy, politycznie naładowany utwór zatytułowany „TV”, który pośrednio odnosi się do niektórych ważnych wydarzeń w kulturze popularnej, w tym procesu o zniesławienie między Johnny Depp A bursztyn usłyszał, Kontrowersyjne i zbliżające się Sprawa Roe przeciwko Wade została odrzucona.

„Internet zwrócił się do oglądania gwiazd filmowych, które są przed sądem, gdy odwracają sprawę Roe przeciwko Wade”, powiedziała, śpiewając na singlu.

Eilish ma wejść na scenę podczas piątkowego wieczoru festiwalu Glanstonbury, stając się The Najmłodsza solowa gwiazda festiwalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.