Biogen, Duch, Robinhood i nie tylko

Sprawdź firmy, które pojawiają się na pierwszych stronach gazet przed dzwonkiem:

Biogen (BIIB) – Biogen spadł o 1% w obrocie przedrynkowym po tym, jak rząd ogłosił, że Medicare ograniczy pokrycie Aduhelm, leczenie choroby Alzheimera w Biogen. Ubezpieczenie będzie udzielane wyłącznie pacjentom włączonym do badań klinicznych.

Duchowe Linie Lotnicze (Zapisz) — Duch powiedział, że zacznie z nim rozmawiać Jet Blue (JBLU) w sprawie oferty przejęcia rywala o wartości 3,6 miliarda dolarów. Na początku tego roku Spirit zgodził się, że jedną z matek linii Frontier Airlines przejmie obowiązki grupa graniczna (ULCC), ale powiedział, że oferta JetBlue może prowadzić do „lepszej oferty”. Spirit wzrósł o 1,4% w obrocie przedrynkowym, podczas gdy JetBlue dodał 1%, a Frontier skoczył o 2,5%.

Rynki Robinhood (HUD) – Akcje operatora usług finansowych i platformy obrotu akcjami spadły o 4,1% po tym, jak Goldman Sachs obniżył rating do „sprzedaj” z „neutralnego”. Goldman uważa, że ​​konsensus Robinhood jest zbyt wysoki i przewiduje, że firma stanie się rentowna w 2023 roku.

WD-40 (WDFC) – WD-40 skoczył o 9,5% na rynku pierwotnym po lepszych niż oczekiwano kwartalnych zyskach i zwrotach. Producent smarów zarobił w kwartale 1,41 USD na akcję, 40 centów powyżej szacunków, chociaż nieznacznie obniżył swoje prognozy na cały rok ze względu na wyzwania inflacyjne.

Marki (DBI) — Po dwuletniej przerwie sprzedawca obuwia i akcesoriów podniósł całoroczną prognozę zysku i dokonał redystrybucji kwartalnej dywidendy. Optymistyczna prognoza wyprzedza coroczny dzień inwestora spółki. Akcje Designer Brands wzrosły o 4,6% na rynku pierwotnym.

Kroger (KR) – Akcje operatora supermarketów wzrosły o 2,6% w aktywności przedrynkowej po tym, jak Bank of America Securities podniósł je do „kupuj” z „neutralnego”. Bank of America powiedział, że wyższa inflacja żywności będzie jednym z wielu czynników wpływających na zyski.

READ  Rywale finansowe zwróciły się przeciwko Rosji, gdy firmy ubezpieczeniowe wychodzą z rynku, londyńskie akcje tracą na wartości

CrowdStrike (CRWD) – CrowdStrike wzrósł o 3,7% w aktywności przed wprowadzeniem na rynek po tym, jak firma zajmująca się przetwarzaniem w chmurze otrzymała zezwolenie na ochronę krytycznych aktywów Departamentu Obrony USA.

dzień pracy (WDAY) — Firma zajmująca się oprogramowaniem do finansów i zasobów ludzkich zawarła z pożyczkodawcami nową umowę kredytową o wartości 1 miliarda dolarów, zastępując wcześniejszą umowę kredytową.

Cena mądra (PSMT) – PriceSmart pobiło szacunki o 3 centy z kwartalnym zyskiem na poziomie 1,03 USD na akcję, a zdyskontowane przychody detalisty były nieco wyższe od oczekiwań Wall Street. Sprzedaż towarów po raz pierwszy w historii przekroczyła 1 miliard dolarów, a poziom członkostwa ustanowił rekord.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.