BLACKPINK pozuje do zdjęć z Hyeri z Girl’s Day, Minnie z (G)I-DLE, WJSN z WJSN, Lee Seung Hoon z WINNER i innymi podczas ich koncertu

wiele różowy czarnyPrzyjaciele-Celebryci pokazali swoją miłość do grupy, uczestnicząc w ich imprezie ostatniej nocy!

15 października BLACKPINK wystartował z wyczekiwanym showNarodził się różowyŚwiatowa trasa koncertowa pierwszego wieczoru koncertu w Seulu w KSPO Dome.Po koncercie wiele gwiazd udostępniło w mediach społecznościowych zdjęcia z wieczoru.

dzień dziewczyn Heri Opublikowała urocze zdjęcie, które zrobiła ze wszystkimi czterema członkami BLACKPINK za kulisami i z miłością napisała: „Od pierwszego koncertu w 2018 roku do drugiego koncertu w 2022 roku BLACKPINK jest wciąż tak niesamowity jak zawsze”.

Wkrótce potem Rosie odwzajemniła miłość, komentując swój post z czarno-różowymi sercami.

WJSN’s Bona Okazała również swoje wsparcie dla swojej przyjaciółki Jisoo, udostępniając jej urocze zdjęcie na koncercie i napisała: „Jesteś taka piękna i niesamowita i ciężko pracowałaś”.

podczas gdy, zwycięzca’s Lee Seung Hoon Zrób osobne zdjęcia z każdym z czterech członków BLACKPINK, a także jego zdjęcie uroczo ozdobione sprzętem BLACKPINK.

(g) I-DLEMinnie, która uczestniczyła w programie z WŻChsorn, udostępnili wideo, które zabrali ze swoich miejsc na koncercie. W podpisie do Lisy i Sorena napisała: „Jesteśmy tu dla ciebie bracie!!!”

Sorn później przesłała wideo Minnie do swojej własnej historii na Instagramie, dodając podpis „Woohoo LALISA”, a także udostępniła urocze wideo, w którym można zobaczyć ją i Minnie tańczących na koncercie.

Wśród innych celebrytów, których zauważono na imprezie Park Bo Gum A dwa razyNayeon, Jihyo i Mina.

Oglądaj Hyeri w dramacie”świergotZ tłumaczeniem tutaj…

READ  Evan Peters nosił ołowiane ciężarki, aby pozostać w charakterze jako Jeffrey Dahmer

patrz teraz

… i Bona w”Domowa historia miłosna” mniej!

patrz teraz


Jak się czujesz z tym artykułem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.