Bliźniacy, Byron Buxton pokonał White Sox jako pierwszy w historii MLB 8-5 triple play

Dobre zdjęcia

Za każdym razem, gdy idziesz na boisko, widzisz coś, czego nigdy wcześniej nie widziałeś. Tak było w poniedziałek na Guaranteed Rate Field, gdzie fani byli świadkami pierwszego w historii MLB triple play 8-5. The Bliźniaczki z Minnesoty Pierwsza w swoim rodzaju trójka zmieniła grę przeciwko gospodarzowi Chicago White Sox (Śledzenie gry), bardziej trafne byłoby stwierdzenie, że White Sox wpadł w grę potrójną.

Oto wideo. AJ Pollock podniósł dobrze uderzoną piłkę w locie do Byrona Buxtona w środku pola z biegaczami na pierwszym i drugim miejscu, a Yovan Moncada i Adam Engel byli psychicznie chorzy na bazach po złapaniu.

Poświęć chwilę, aby docenić chwyt Buxtona, nawet jeśli tytułem jest triple play. To nie jest łatwa gra. Statcast mówi, że napęd Pollocka miał 82-procentowe prawdopodobieństwo sukcesu w oparciu o kąt startu i prędkość wyjściową. Buxton Center jest dobrze w sektorze.

MLB.com i baza SABR potwierdzają To było właściwie pierwsze 8-5 triple play w historii baseballu. Według moich nieoficjalnych obliczeń jest to 27. potrójna gra rozpoczęta przez środkowego obrońcę i pierwsza. Nowy Jork Mets Środkowy obrońca Angel Bacon Rozpoczął trójkę 8-2-6-3 z zakutym sznurkiem vs Obywatele Waszyngtonu W 2010.

W ciągu ostatnich kilku lat Bliźniacy mieli zwyczaj zamieniać trzy sztuki. Poniedziałek był ich czwartym od 2019 roku. Żaden zespół nie jest lepszy. W międzyczasie White Sox zagrali trzy razy w kolejnych sezonach, po tym jak w latach 2011-20 przeszli bez jednego meczu.

To była trzecia trójka w tym sezonie. The strażnicy Teksasu Trójka 3-3-6 zmieniła grę przeciwko Seattle Mariners 20 kwietnia A Nationals przeszło do triple play 5-4-3 20 maja przeciwko Milwaukee Brewers..

READ  Europa jest wstrząśnięta falą upałów, która pali Francję i Hiszpanię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.