Bohaterskie poczynania Treya Younga pomagają Hawksowi „zajmować się biznesem” i odnosić sukcesy w grze nad Cavalierami

W obliczu dwucyfrowego deficytu pod ciężarem nierównej drogi i z centrum startowym Clint Cabella Odsunięci na bok z powodu kontuzji kolana, Atlanta Hawks weszli w półmetek piątkowego meczu play-off przeciwko poważnym przeciwnościom.

W międzyczasie główny trener Hawks, Nate Macmillan, nauczył swoich zawodników „wierzyć”, ale Macmillan miał nadzieję, że zwycięstwo jego drużyny w zeszłym sezonie – w dotarciu do finału Konferencji Wschodniej w zeszłym sezonie – pomoże im poprowadzić przeciwko trudnym Cleveland Cavaliers.

„Ten zespół został stworzony na takie chwile”, powiedział Macmillan.

Ale przede wszystkim Macmillan wiedział, że Hawks jest kartą punktową All-Star Trey Young Zbudowany specjalnie na takie chwile, aby pomóc im osiągnąć zwycięstwo 107-101, Young zdobył 38 punktów w drugiej połowie, w tym niesamowite 32 przejazdy.

Hawks zbliżają się do Miami Heat, najlepiej rozstawionego zespołu Konferencji Wschodniej, w serii play-off pierwszej rundy, która rozpocznie się w niedzielę w Miami, po wielkiej nocy Younga.

„Trey jest bardzo pewny swojej gry, swojego talentu i konsekwentnie jest pewny siebie” – powiedział Macmillan. „Nie widziałem żadnej paniki w jego grze i wyszedł w drugiej połowie [and] Był agresywny. Te strzały zaczęły padać, te same strzały, które oddał w pierwszej połowie, zaczęły padać w drugiej połowie.

Młody strzał z 4 do 11 z dystansu 3 punktów i kilka łamaczy kręgosłupa przebił, co pomogło Hawksowi utrzymać prowadzenie w późnej fazie gry. Do dobrej akcji dodał dziewięć pomocy.

„Na początku gry zrobili trochę czytania i dokonali kilku zmian, a ja próbowałem zaangażować mój zespół” – powiedział Young. „Nie trafiłem na kilka strzałów, ale musiałem być agresywny. To właśnie zrobiłem w drugiej połowie”.

Hawks objęli pierwsze prowadzenie pod koniec trzeciego kwartału po trafieniu za 3 Younga, po 16 przejazdów w każdym z trzech kwartałów i nie odnotowały przychodów w drugiej połowie. Jego sprawność pomogła mu pokonać 14-punktowy deficyt w drugiej połowie.

READ  Lekarz Kapitolu oczyszcza McConnella ze względów medycznych, a obawy dotyczące zdrowia rodzą nowe pytania dotyczące jego przywództwa

– Oddawał strzały z kręgu skoków – powiedział trener Cavaliers, JP Pickerstaff.

Według danych i raportów ESPN, Young zdobył lub asystował Jastrzębiom, którzy zdobyli (40) więcej punktów niż Cavaliers w drugiej połowie, 56 lub 43 w drugiej.

„Zajęliśmy się biznesem” – powiedział Young. „Drużyna, którą dziś przegraliśmy, zdecydowanie zasługuje na miejsce w playoffach, ale w tym roku było to bardzo trudne. Nie mogli tego zrobić. To, że nadal walczyliśmy, jest świadectwem naszego zespołu”.

W pierwszej kwarcie z 38 punktami Cavaliers wyszli na dwucyfrowe prowadzenie po ostrej strzelaninie za 3 punkty. Larry MarkenenZdobył 17 punktów w pierwszej połowie i upuścił 5 z 8 z zakresu 3 punktów przed przerwą. Morganen prowadził Cavaliers z 26 punktami Girlanda Dariusza Dołączył 21 do obiecującego, młodego, utalentowanego zespołu.

„To była najlepsza zabawa, jaką kiedykolwiek miałem, odkąd grałem w NBA”, powiedział Pickerstaff po meczu. „To jest grupa towarzyszy, którzy są bardzo wyjątkowi w sposobie, w jaki byłem. Nie jestem otoczony grupą towarzyszy, którzy troszczą się o siebie bardziej niż jakiekolwiek osobiste komplementy lub osiągnięcia. przez cały rok. Rozstanie jest wyjątkowe i doceniam to.”

Cavaliers All-Star Center Jared Allen Wrócił do wyjściowego składu po przegranych 19 meczach ze złamanym lewym palcem. Allen nie grał od 6 marca, ale zakończył z 11 punktami i trzema zbiórkami.

Jastrzębie przegrali Capellę w pierwszej połowie, kiedy Cavaliers znaleźli się w centrum Evan Mobley Upadł na kolano Kabli. Hawks następnie musiał asystować Cabelli poza kortem z tak zwanym Hyper Extended Right Knee. Jego dostępność na upał nie była jasna, a Macmillan powiedział, że nie ma żadnych aktualizacji.

„Myślę, że wszyscy wnieśli trochę za dużo, kiedy wyszedł” – powiedział Young, z lekkim cięciem w drugiej połowie.

Odnosząc się do Miami, Young powiedział: „To znaczy, klikają wszystkie cylindry, szczególnie tutaj ostatnio, więc są trochę bardziej zrelaksowani niż my, więc musimy być gotowi, aby to wprowadzić. Znamy tłum będzie szalony, otoczenie będzie zabawne, więc jest zamknięty. Musisz być gotów zająć się biznesem. ”

READ  Powell podkreśla, że ​​bank centralny potrzebuje politycznej niezależności w radzeniu sobie z inflacją