Barcelona dominuje w meczu w poszukiwaniu kolejnych bramek.

74′

Barcelona się zmienia. Memphis zostali zastąpieni przez Depay, Gavi, Pedro i Dembele.

16:31 4 godziny temu

71′

Bramka, bramka, bramka dla Barcelony! Ferran otrzymał piłkę powietrzną, a jego palec u nogi pchnął piłkę, aby zdobyć piątą bramkę.

16:29 4 godziny temu

67′

Bramka, bramka, bramka dla Barcelony! Wydawało się, że dośrodkowanie Alby i Lewandowski trafiły na bramkę i zdobyły czwartego gola.

16:26 4 godziny temu

65′

Zmiana w Barcelonie. Ferran Torres zastępuje Ansu Fati.
Wiktoria zastąpiona. Chory został zastąpiony przez Fortune

16:25 4 godziny temu

64′

Dośrodkowanie Jordi Alby, ale piłkę trzyma Stanek.

16:22 4 godziny temu

61′

Dośrodkowanie De Jonga, ale nikt nie pojawia się w polu karnym, a obrona wybija piłkę.

16:15 4 godziny temu

53′

Barcelona szuka czwartego, ale obrona Victorii uniemożliwia dostęp.

16:06 4 godziny temu

46′

Mecz został wznowiony.

16:05 4 godziny temu

45′

Zmiana w Barcelonie. Gerard Pique zastępuje Sergi Roberto.

15:50 4 godziny temu

45 + 3′

W pierwszej połowie w Barcelonie gospodarze pokonali Victorię dużym wynikiem.

Od 15:49 4 godziny temu

45 + 2′

Bramka, bramka, bramka dla Barcelony! Lewandowski zdobywa dublet strzałem głową z dośrodkowania Dembele.

Od 15:48 4 godziny temu

45 + 1′

Strzał Dembele, ale Stanek wyciąga piłkę.

Od 15:42 5 godzin temu

41′

Dośrodkowanie Dembele, ale Sergi Roberto nie zdołał skierować strzału.

Od 15:35 5 godzin temu

33′

Bramka, bramka, bramka dla Barcelony! Lewandowski uderzył domem w najdalszy róg, aby zwiększyć przewagę.

Od 15:26 5 godzin temu

26′

Rzut karny jest niedozwolony, a sędzia sygnalizuje faul przewinienia.

25′

WAR! Potencjalny błąd zostanie przejrzany przed wystąpieniem błędu.

Od 15:25 5 godzin temu

23 ’

Rzut karny dla Victorii!!! Christensen przejmuje Mosquerę, sędzia ustala karę, a obrońca zostaje wyrzucony z boiska.

Od 15:18 5 godzin temu

17′

Strzał Ansu Fati, ale piłka leci za daleko.

Od 15:14 5 godzin temu

13′

Bramka, bramka, bramka dla Barcelony! Casey posyła dośrodkowanie Casey’a w siatkę z fatalnym strzałem głową.

Od 15:09 5 godzin temu

8′

Sergi Roberto posyła dośrodkowanie, ale piłka zostaje odrzucona, a następnie oznaczona jako spalony.

5 godzin temu

0′

Akcja rozpoczyna się na Camp Nou.

Wiktoria: Skład

Stanika. Havel, Hegde, Bernica, Gemilka; Kalwacz, Bucza; Sikora, Wikanowa, Mosquera; Khouri

15:00 5 godzin temu

Barcelona: Skład

ter Stegen, Roberto, Christensen, Conde, Alba; Casey, de Young, Badri; Dembele, Lewandowski, Fati

do sądu

Obie drużyny już przygotowują się na boisku, przygotowując się do oddania wszystkiego, co mają na boisku.

5 godzin temu 14:54

Teraźniejszość

Barcelona jest już na Sopotify Camp Nou, gotowa do rozegrania wspaniałego meczu w swoim pierwszym występie u siebie w Lidze Mistrzów.

Pojawili się

Victoria jest już na stadionie Barcelony, szukając mocnego zwycięstwa.

14:44 5 godzin temu

Uważaj na to

14:29 6 godzin temu

Trzecie spotkanie

W 2011 roku te dwie drużyny spotkały się po raz pierwszy w tych samych rozgrywkach, aw obu meczach wygrała Barcelona.

14:24 6 godzin temu

Na drodze!

Po serii skumulowanych kontuzji Ansu Fati wystartuje po raz pierwszy od 10 miesięcy.

14:19 6 godzin temu

Jesteśmy z powrotem!

Wracamy z informacją minuta po minucie na temat meczu pomiędzy Barceloną a Victorią. Wkrótce podzielimy się z Wami najistotniejszymi informacjami, a także potwierdzonymi składami.

14:14 6 godzin temu

Czekajcie na transmisję na żywo z Barcelony vs Wiktorii.

Za kilka chwil podzielimy się z Wami początkowymi składami na żywo Barcelona przeciwko Victorii, a także najświeższymi informacjami z Camp Nou Spotify. Monitoruj akcję dzięki relacjom VAVEL z meczu na żywo minuta po minucie.

Od 14:09 6 godzin temu

Gdzie i jak oglądać mecz Barcelona-Victoria na żywo online

6 godzin temu

Jaka jest data meczu Barcelona-Victoria w Lidze Mistrzów?

Mecz odbędzie się na Camp Nou Spotify.

Mecz Barcelona vs Victoria zostanie rozegrany na stadionie Spotify Camp Nou w Barcelonie w Hiszpanii. Stadion może pomieścić 55 865 osób.

13:34 7 godzin temu

Witamy na VAVEL.com w relacji z Ligi Mistrzów UEFA 2022: aktualizacje na żywo Barcelona vs Victoria!

Nazywam się Lore Solórzano i będę gospodarzem tej gry. Będziemy dostarczać Ci analizy przed meczem, aktualizacje wyników i wiadomości na żywo na VAVEL.