Brandon Bean o wielkich krokach: trzeba oglądać następne dwa, trzy lataObrazy Getty

Dyrektor generalny Rameza, Les Snead, wyjaśnił to podczas procesji mistrzowskiej we wtorek On nie żałuje Zrezygnuj z wysyłki z draftu, aby zyskać graczy takich jak Mateusz Staffordi Galen RamseyI von miller W drodze na Super Bowl.

Te ruchy sprawiają, że Barany są krótkie w drafcie i mają problemy z limitem, ale mają też Trofeum Lombardii, które może pokazać za swoje wysiłki. Buccaneers mają również jedną, o której mogą im przypomnieć, gdy szukają nowego pomocnika i mierzą się z wieloma innymi odejściami z listy poza sezonem.

Buffalo nie miał tego trofeum i poproszono o to dyrektora generalnego Brandona Beana W podcaście „Co dalej z Ericiem Woodem” o tym, czy zespół może przyjąć podejście Ramsa „all-in” do zdobycia jednego. Beane wykazał chęć zmierzenia się z szerokim odbiornikiem Stephen Diggs Dwa lata temu powiedzieli, że zespół będzie działał z „właściwej okazji”, ale zrównoważyli to, mówiąc, że zespół „naprawdę mógłby bardzo szybko dostać się na szczyt”, gdyby nie byli świadomi konsekwencji, jakie mogą mieć takie posunięcia.

„Nagle jedziesz w przyszłym roku, nie wiem, czy mamy szansę w tym roku z powodu ruchów, które robimy Zrobione rok temuBean powiedział przez Matta Barrino z NewYorkUpstate.com. „Więc muszę oglądać i oglądać w tym roku, ale muszę również obserwować następne dwa lub trzy lata i co ta decyzja będzie oznaczać, jeśli zamierzamy zapobiec selekcji w pierwszej, drugiej lub trzeciej rundzie dla gracza, który jest potwierdzony gracz w lidze.”

Rozgrywający Bills, Josh Allen, rozpoczyna swój piąty sezon, a to tworzy inny długoterminowy obraz niż ten, z którym Rams i Bucks pracowali w swoich sezonach mistrzowskich, aczkolwiek bez żadnych gwarancji, że wszystko ułoży się tak, jak to miało miejsce w przypadku tych. zespoły w ciągu ostatnich dwóch lat.

READ  Rui Hachimura sprzedany do Lakers: jak ruch pomaga Los Angeles teraz i późniejDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *