Plotka: iPhone 14 Pro może mieć najwięcej pamięci RAM ze wszystkich iPhone’ów

Za około siedem miesięcy Apple zaprezentuje kolejną generację iPhone’ów. Jednak nowa plotka sugeruje, że firma doda 8 GB pamięci RAM do iPhone’a 14 Pro.

Ta informacja pochodzi od użytkownika „yeux1122” at Koreański Blog Naver (przez plotki o Macu). Chociaż nie mają długiej historii w odniesieniu do Apple – ponieważ mieli w połowie rację co do iPada mini 6 – użytkownik cytuje „lokalne źródła łańcucha dostaw”, aby powiedzieć, że nadchodzący iPhone 14 Pro będzie miał 8 GB pamięci RAM, aby dopasować się do nowego Urządzenie Samsung. Telefon Galaxy S22.

Chociaż Apple nigdy nie wdało się w walkę o pamięć RAM z innymi producentami, sensowne jest, aby firma dokonała skoku w zakresie pamięci iPhone’a w 2022 roku. Plotki krążą również o kolejnym iPhonie. Aby uwzględnić najwyższy megapikselowy czujnik aparatu w historiiUrządzenia nadal będą potrzebować więcej pamięci RAM.

Dodatkowo, analityk łańcucha dostaw Jeff Boo z Haitong International Securities potwierdził ostatnio te pogłoski, że iPhone 14 Pro będzie faktycznie miał 8 GB pamięci RAM.

Ponieważ Bo powiedział w poprzednim raporcie To, że iPhone 14 miałby dwie funkcje podobne do iPhone’a 13 Pro – ProMotion i 6 GB pamięci RAM – miałoby sens dla Apple, aby rozróżnić urządzenia Pro z większą ilością pamięci RAM i większymi czujnikami.

Mówi się, że iPhone 14 Pro ma również zupełnie nowy projekt z dziurką i gniazdami na tablety zamiast zwykłego wycięcia, a Apple planuje ukryć niektóre czujniki pod wyświetlaczem.

Możesz przeczytać nasz pełny raport na Nadeszła kolejna generacja iPhone’ów.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *