Brett Goldstein o roli Herkulesa w Marvel Cinematic Universe

Brett Goldstein O swoim wejściu do Marvel Cinematic Universe otworzył w „Ted LassoWydarzenie FYC w Los Angeles w poniedziałek wieczorem.

Aktor stworzył swoją pierwszą franczyzę na zakończenie Taika WaititiThor: Miłość i grzmotW scenie po napisach ukazującej Zeusa (Russell Crowe) martwiącego się swoją porażką z rąk Thora (Chris Hemsworth), bóg posyła swojego syna, Herkulesa Goldsteina, by zemścił się na jego Widzowie zerkają na ożywionego Goldsteina, który po prostu odpowiada Zeusowi: „Tak, tato”.

Goldstein Przystąp Rosnąca lista słuchaczy, którzy zadebiutowali w Marvel Cinematic Universe na ostatnich scenach post-kredytowych. Charlize Theron pojawiła się w May „Doctor Strange in the Multiverse of Madness” jako tajemnicza postać o imieniu Clea, podczas gdy Harry Styles był największą niespodzianką w Eternals jako kosmiczny wojownik Starfox.

Na dywanie, powiedział Goldstein Różne Mark Malkin o wysłaniu rodziców, aby obejrzeli sequel „Thor”, nie mówiąc im o swoim epizodzie w filmie. Obaj byli zaskoczeni, widząc swojego syna w przeboju kinowym, mimo że był okres, w którym Goldstein martwił się, że jego matka przegapi jego krótki występ.

„Nie powiedziałem nikomu, bo Marvel wbił mi w szyję chip z napisem: „Jeśli o tym mówisz, nie żyjesz” – zażartował. „Mamo i tato, wysłałem im SMS-a i powiedziałem: „Właśnie widziałem Thora”. Wiedziałem, że to nie jest ten rodzaj filmu, który zamierzali obejrzeć. Powiedziałem: Powinieneś go obejrzeć. To zabawne.

„Moja mama pisze do mnie SMS-y przez cały film, stale komentując” – kontynuował Goldstein. „Jestem jak„ Po prostu obejrzyj film!” Dobiega końca, kiedy pojawia się Russell Crowe… Moja mama przysyła mi „Znowu w tym Russell Crowe, to takie zabawne”.

Jeśli chodzi o jego przyszłość w Marvel Cinematic Universe, Goldstein twierdzi, że nie ma pojęcia, co Herkules ma w zanadrzu.

READ  Kourtney Kardashian i Travis Parker błyszczą na Grammy 2022

„Naprawdę, szczerze – to nie jest kłamstwo ani nieśmiałość – nic nie wiem” – powiedział Goldstein. „Wiem tylko to, co zrobiłem tego dnia i tyle. Mogło być. Było fajnie przez trzy sekundy”.

Koleżanka Goldsteina z „Teda Lasso”, Hannah Waddingham, przypomniała sobie, co Goldstein jej powiedział o roli Marvela.

„Powiedział mi:” Zaoferowano mi to… myślicie o mnie? Czy powinieneś to zrobić? – Poszedłem: „Czy jesteś moim mózgiem?”. Czy rzeczywiście dostajesz trochę pliku? Za chwilę? Czy poważnie myślisz, że możesz nie grać roli Herkulesa? …a potem nie powiedział mi, że zrobił to cholernie! Więc wszyscy byli jak Brett Goldstein! Brett Goldstein! A ja na to: „Ty draniu draniu”.

Goldstein wspomniał również o swojej reakcji na imponujący ładunek nominacji do Emmy, które „Ted Lasso” zdobył w swoim drugim sezonie. Seria Apple TV+ pokrywa się z całkowitą liczbą nominacji w zeszłym roku, z 20 nominacjami we wszystkich kategoriach, w tym dla najlepszego aktora drugoplanowego w serialu komediowym Goldsteina.

„To surrealistyczne, ponieważ ostatnim razem było tak surrealistyczne” – powiedział Goldstein. „Mój mózg po prostu się do tego nie przyzwyczaił. Nie przyzwyczaił się do tego w pierwszym sezonie. Nie wiem, czy znowu oczekiwaliśmy czegoś. Za pierwszym razem było to magiczne. z powrotem.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *