Brett Michaels śpiewa po hospitalizacji: „Fani z Florydy w ulewnym deszczu wstrząsnęli moim światem”

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Brett Michaels Opowiedział fanom o swojej ostatniej hospitalizacji w sobotę, mówiąc im, że nie czuje, że „niedziela jest lepsza”, ale planuje „swingować” na swoim sobotnim wieczornym koncercie w Jacksonville na Florydzie.

„Przede wszystkim chcę wszystkim podziękować za wszystkie życzenia”, powiedział Michaels, wyglądając zdrowo w filmie, który zamieścił w swoich mediach społecznościowych. „Dziękuję, to dla mnie oznacza cały świat”.

Powiedział, że był w Jacksonville na Florydzie i”Gotowy na rock. Dam ci 1000% ze wszystkiego, co mam w tej chwili w zbiorniku. Nie wydaje mi się, żeby niedziela była dla mnie najlepsza, ale będę się huśtać i uczestniczyć w imprezie i nie mogłabym być bardziej wdzięczna za tak niesamowitą, cudowną rodzinę, przyjaciół i fanów. Dziękuję Ci.”

Brett Michaels trafił do szpitala z powodu „złej reakcji” na leki; Pokaz trucizn w Nashville został odwołany

Później zamieścił jego zdjęcie na imprezie z fanami uśmiechniętymi i krzyczącymi zza niego.

Bret Michaels z Poison występuje na scenie podczas trasy stadionowej w Truist Park 16 czerwca 2022 w Atlancie w stanie Georgia. (Zdjęcie: Kevin Mazur/Getty Images dla Live Nation)
(Zdjęcie: Kevin Mazur/Getty Images dla Live Nation)

Podpisał zdjęcie na Instagramie: „Chory i w strugach deszczu, Brett daje 100%”.

Napisał na Twitterze: „Jacksonville, Floryda Fani w ulewnym deszczu wstrząsnęli moim światem. Kocham cię poważnie i przepraszam, że byłam chora.

Odwołał swoje spotkanie w Jacksonville, mówiąc fanom w oświadczeniu, że zawsze daje „1000%” na spotkaniach i pozdrowieniach oraz że jego lekarze doradzili mu „odpoczywać i starać się zapewnić tyle energii, ile mogę dla pokazać.”

Tommy Lee opuszcza zjazd w połowie drogi, aby złamać żebra: raport

Fan, który uczestniczył w imprezie w Jacksonville, powiedział, że to „dosyć fajne show! Widzieliśmy cię około 7 razy – trzy razy z Poisonem i cztery z twoim zespołem, ale to był nasz pierwszy raz dla naszych przyjaciół! Byłeś dziś niesamowity! Dziękuję, że zawsze dajesz z siebie wszystko!”

Jego zespół Poison został zmuszony do odwołania występu Nashville w czwartek, kiedy był Frontman został zabrany do szpitala.

Dzień po hospitalizacji powiedział w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie, że doświadcza „nieoczekiwanych komplikacji medycznych”, nie wdając się w dalsze szczegóły.

Travis Parker, KOURTNEY KARDASHIAN DZIELI SIĘ AKTUALNOŚCIAMI NA TEMAT SWOICH PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH: „TERAZ ZNACZNIE LEPSZE”

Zespół podobno wyszedł na scenę w czwartek, aby powiedzieć fanom, że Michaels miał „złą reakcję” na lek.

Michaels zdiagnozowano cukrzycę typu 1, gdy miał sześć lat. TMZ poinformował, że może być również powiązany z koronawirusem.

WASZYNGTON, DC - 22 czerwca: CC DeVille, Rikki Rockett i Bret Michaels of Poison występują na scenie podczas Nationals Park Stadium Tour 22 czerwca 2022 w Waszyngtonie.  (Zdjęcie: Kevin Mazur/Getty Images dla Live Nation)

WASZYNGTON, DC – 22 czerwca: CC DeVille, Rikki Rockett i Bret Michaels of Poison występują na scenie podczas Nationals Park Stadium Tour 22 czerwca 2022 w Waszyngtonie. (Zdjęcie: Kevin Mazur/Getty Images dla Live Nation)
(Zdjęcie: Kevin Mazur/Getty Images dla Live Nation)

W poprzedniej aktualizacji powiedział, że ma nadzieję „mocnie wstrząsnąć fanami Nashville” z Def Leppard, Motley Crue, Joan Jett i Black Hearts, z którymi spotyka się Poison.

Trasa rozpoczęła się w połowie czerwca i ma zakończyć się w Las Vegas 9 września.

Ich następny koncert zaplanowano w Filadelfii w stanie Mississippi w niedzielę.

KLIKNIJ TUTAJ, APLIKACJA FOX NEWS

W piątek opublikował najnowszą aktualizację na swojej stronie internetowej, mówiąc: „Nie ma wystarczająco dużo słów podziękowania i wdzięczności za dobre życzenia od rodziny, przyjaciół i fanów” – napisał. „Nie mogę podziękować niesamowitemu i zdeterminowanemu personelowi medycznemu w Nashville, który mi pomógł, jak widać z tak wieloma miejscami IV do przeprowadzania testów i podawania płynów. Jestem zdeterminowany, aby spróbować rocka w Jacksonville i wrócić na koncert w Nashville któregoś dnia wkrótce.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.