Brett Weasley, młodzi giganci rozpalają ofensywę w wygranym meczu z Brewers

Napływ młodzieży pomógł stworzyć skromny zespół Giants, który teraz działa na wszystkich cylindrach.

Zanim gracz Casey Schmidt zadebiutował w klubie 9 maja, Giants mieli 15-19 lat i szukali iskry. Od tego czasu San Francisco (26-25) ma bilans 11-6 i wspiął się powyżej 500 po raz pierwszy w całym sezonie po zwycięstwie 15-1 nad Milwaukee Brewers w piątek na American Family Field.

Giants nagrali 19 hitów, z których dziewięć pochodziło od starterów Schmidta (2), Patricka Baileya (4), Bretta Weasleya (2) i Bryce’a Johnsona (1).

Bailey dał najbardziej imponujący występ w piątek wieczorem, wygrywając 4 za 5 przy tablicy z trzema RBI, ale być może najbardziej znaczącym występem był Wisely, który przedarł się przez mecz 2 za 5 w nocy, strzelając do swojego drugiego domu w lidze biegać i zbierać trzy RBI.

24-latek błyszczał w defensywie w tym sezonie, ale miał problemy z kijem. Jego wielka noc była zwieńczeniem ciężkiej pracy za kulisami.

– Mam grzałkę. Grałem bardzo długą rundę i naplułem tam dobrą podkręconą piłkę dwusuwem – powiedział Weasley, pokonując trzeciego homera z Laurą Brett, Carlosem Ramirezem i Rich Aurelią. w „Giants Postgame Live”. „Po prostu szukałem czegoś i wykonałem dobry zamach, a piłka jakby poleciała do mnie”.

„Czuję się dobrze, dużo pracowałem w klatce [Giants hitting coach Justin Viele] Wyczucie swingu jest całkiem niezłe. Po prostu złóż kilka dobrych bitów razem”.

Rozmawiając z dziennikarzami po meczu, menedżer Giants, Gabe Kapler, mądrze pochwalił jego występ i wyjaśnił, dlaczego jego profil jest tak dobrym uderzeniem w głównych rozgrywkach.

„Byłem szczególnie zadowolony, że były tam dwa duże dowcipy” – powiedział Kapler. „Oczywiście, trzybiegowy bieg do domu, jazda do linii w grze podwójnej na odwrót, jest wiele powodów do ekscytacji.

„Prędkość nietoperza jest w porządku, nawet gdy zamachnie się i nie trafi, możesz zobaczyć, jak nietoperz gwiżdże po całym obszarze. Obserwujesz go podczas treningu odbijania, ma dobry, czysty, krótki zamach i może posłać piłkę na przeciwne pole. Widzieliśmy dziś wieczorem, że może podnieść to do strony remisu. Jest wiele narzędzi, o których musisz marzyć, jest trochę o kilka trafień powyżej Double-A, w tym jego kij z pierwszej ligi, więc jest dużo dachu w tam dla Breta Weasleya i chcemy go widywać tak często, jak to tylko możliwe”.

READ  Trener Jim Montgomery broni zmian w składzie po porażce w piątym meczu Bruins, która spowodowała powrót drużyny do Toronto
Związane z: Evans przewiduje, że Ohtani przewyższy rekordową dekadę

Pomimo nieustającego sukcesu dwóch czołowych kandydatów w piątkowy wieczór, Wisdom w oczach Giants skradł show.

A jeśli nadal będzie odnosił sukcesy na płycie, może być dla niego stała rola przez pozostałą część sezonu.

Pobierz i śledź podcast Giants Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *